• Dziesięciu najlepszych zawodników Klubu w 2019 roku

Ranking zawodników klubu w sezonie 2014/2015

W sezonie 2014/2015 zawodnicy Krośnieńskiego Klubu Kyokushin Karate brali udział w 16 zawodach karate kyokushin rozegranych w kraju i za granicą kolejno w:

 

Leżajsk, Tarnobrzeg, Koszalin, Józefów, Sosnowiec, Biała Podlaska, Rudnik, Jedlicze, Piaseczno, Budapeszt, Berlin, Przeworsk, Limanowa, Tomaszów Lubelski, Ostrów Mazowiecka i Nowa Sarzyna.

W wymienionych zawodach 50 zawodników klubu zdobyło łącznie 110 medali i pucharów – z czego 42 złotych, 31 srebrnych i 37 brązowych.

 

Zawodników przygotowywali instruktorzy: Roman Woźniak – RW, Adam Buczyński – AB, Radosław Gonet – RG, Ireneusz Kasza – IK i Marek Sawczuk – MS. W rankingu przyjęto punktację drużynową tzn. za I miejsce – 5 pkt., II m. – 3 pkt. i III m. – 1 pkt.

 

1. Krupa Oliwia – RW                       5,5,5,3,5,1,5,5,3,3,5,5= 50 pkt.        

2. Pitera Zofia – RW                         1,5,5,5,5,5,5,5,5 = 41            

3. Pikuła Karol – RW                        5,5,1,1,5,5,3, 5,5,5 = 40        

4. Kandefer Agata – RW                  5,3,5,3,5,5,3 = 32                  

5. Prajsnar Jakub – RW                  3,1,1,5,5,3,5,1= 24                

6. Mielech Izabela – AB                    5,3,5,3 = 16                           

7. Sypień Julia – RG                         5,5,5, = 15                             

8. Sawczuk Jeremi – RG                 3,3,3 = 9                    

9. Boczar Jakub – RG                       5,3 = 8                                   

10. Szybiak Maciej – AB                    5,3 = 8                                   

11. Paradysz Korneliusz – RW        5,3 = 8                                   

12. Machaj Paweł – RW                   1,3,3 = 7                                

13. Łączak Aleks – IK                        5,1,1= 7                                 

14. Szubert Anna – AB                      1,5 = 6                                   

15. Gonet Maja – RG                        3,3 = 6                                   

16. Gonet Radosław – RG              5

17. Kolanko Izabela – IK                  5

18. Korona Natalia – AB                  1,3 = 4

19. Pasterczyk Aleksandra – RW  3                                            

20. Kasza Jakub – IK                       3                                 

21. Mroczka Milena – MS                 3                                            

22. Świątek Zuzanna – IK                3

23. Lewicki Ignacy – RW                  3

24. Paradysz Jakub – IK                   3

25. Sikorowicz Bartłomiej – RW      3

26. Fabio Innocenti – MS                  3

27. Bielec Damian – IK                     3

28. Jasionowicz Julia – MS              1,1,= 2                                   

29. Zięba Izabela – MS                      1,1 = 2                                   

30. Brela Zuzanna – IK                      1

31. Patla Kacper – IK                         1

32. Rogowski Michał – RW              1

33. Kuczek Rafał – IK                        1

34. Gryziec Wiktor – MS                    1

35. Brodzicka Natalia – RW             1

36. Brożyna Jakub – MS                    1

37. Kolanko Bartłomiej – IK              1

38. Dobrzański Patryk – IK                1                                            

39. Bidnik Olga – IK                           1

40. Wais Jakub – MS                         1

41. Wolanin Michał – IK                     1

42. Bożek Gabriel – IK                       1                                            

43. Wilusz Piotr – IK                           1

44. Dziura Kamil – RW                      1

45. Bulwan Nikola – RW                   1

46. Batycka Anastazja – MS              1

47. Pisula Paweł – RW                     1

48. Pietruszka Ernest – MS              1

49. Korona Karina – AB                    1

50. Prajsnar Patryk – RW                 1 

      

 GRATULUJEMY !!!