Letni obóz Bukowina T. 2010

W dniach od 13 do 20 lipca 2010 r. w Górskim Ośrodku Wypoczynkowym „STASINDA” w Bukowinie Tatrzańskiej odbył się drugi letni obóz karate kyokushin zorganizowany przez Krośnieński Klub Kyokushin Karate. Prowadzącymi obóz byli sensei: Roman Woźniak, Adam Buczyński i Bogdan Jeńć.

 

Program obozu obejmował:

– poranny rozruch – bieg w terenie

– treningi karate i samoobrony na: macie, sali konferencyjnej i na trawie w dwóch grupach

– dwa razy po 2,5 godziny byliśmy w basenach termalnych w Bukowinie Tatrzańskiej – 12 basenów z temperaturą wody od 27 – 36 stopni, zjeżdżalnie, jacuzzi, bicze i natryski wodne.

– trzykrotnie po 1,5 godziny pływaliśmy w nowym basenie w ośrodku „STASINDA”, korzystaliśmy z sauny: parowej, fińskiej i na podczerwień, bicze i natryski wodne oraz jacuzzi

– zorganizowano całodniową wycieczkę do Zakopanego i piesze  wyjście z Kuźnic na Kasprowy Wierch i zejście doliną Gąsienicową, Murowaniec oraz doliną Jaworzynką

– zorganizowano rozgrywki sportowe na boiskach przy ośrodku „STASINDA”: koszykówka, piłka nożna, siatkówka i tenis ziemny.

– turnieje sportowe: tenis stołowy, bilard, piłkarzyki i hokej ręczny

– oglądaliśmy pokaz tańca grupy tanecznej z Warszawy

– pieczenie kiełbasek w szałasie połączony z dyskoteką

– zabawy integracyjne dla najmłodszych

– gry i zabawy: przeciąganie liny, szczur, turniej sumo, przeskoki przez linę i inne

– chrzest na samuraja

 

Stylowy, góralski  ośrodek „STASINDA” jest najlepszym miejscem na organizacje obozu sportowego, oferuje bardzo smaczne i różnorodne posiłki w formie bufetu szwedzkiego. Ośrodek posiada 4 boiska sportowe na zewnątrz, szałas do grillowania, nowy basen kryty z trzema saunami i jacuzzi, kilka sal konferencyjnych i świetlicę ze stołami do tenisa stołowego, bilardami, piłkarzykami i hokejem ręcznym.

Obóz był wyjątkowo udany a pogoda upalna.

 

GALERIA