• Aleks Łączak - Mistrzostwa Europy, Wrocław 2019

Mistrzostwa Makroregionu Południowego w Sanoku

8 marca 2014 roku w Sanoku odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Południowego oraz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w karate kyokushin z udziałem 206 zawodników z 29 klubów. Burmistrz miasta Sanoka Wojciech Blecharczyk dokonał otwarcia turnieju oraz uczestniczył w ceremonii wręczania nagród. Sędzią głównym był shihan Andrzej Drewniak a sędzią technicznym shihan Andrzej Krawontka. Organizatorem turnieju był Sanocki Klub Karate – Do Kyokushinkai kierowany przez sensei Henryka Orzechowskiego.

Krośnieński Klub Kyokushin Karate reprezentowało 4 zawodników, shihan Roman Woźniak jako sędzia i senpai Marek Sawczuk jako sekundant. Start  Naszych zawodników należy zaliczyć do udanych, trzech zawodników stanęło na podium.

Miejsca naszych zawodników:

Kandefer Agata         2 miejsce w kata młodziczek

Machaj Paweł           3 miejsce w kumite młodzików do 65 kg

Sawczuk Jeremi       3 miejsce w kumite juniorów do 60 kg

’GRATULUJEMY !

Z klubu startował również Kopciuch Kamil w kumite juniorów do 65 kg który przegrał ze zwycięzcą tej kategorii.