Letni obóz karate kyokushin w Bukowinie Tatrzańskiej 31.07. – 06.08.2015r.

W dniach od 31.07. do 06.08.2015 roku Krośnieński Klub Kyokushin Karate zorganizował letni obóz karate kyokushin w górskim ośrodku wczasowym „STASINDA” w miejscowości Bukowina Tatrzańska.

 

Był to jeden z największych obozów zorganizowanych przez nasz klub i wzięły w nim udział ekipy klubów karate z Krosna, Przeworska i Leżajska. Koordynatorem i kierownikiem obozu był Shihan Roman Woźniak 5 Dan Krosno a opiekunami byli Sensei Dariusz Walas 4 Dan Przeworsk, Sensei Adam Dziki 3 Dan Leżajsk i Sensei Ireneusz Kasza 2 Dan Krosno. Wszyscy wyżej wymienieni prowadzili treningi karate, zajęcia sportowe , gry i zabawy oraz pilnowali dyscypliny i dbali o bezpieczeństwo uczestników obozu. W obozie wzięli udział również Sensei Radosław Gonet 2 Dan Krosno oraz Sensei Marek Sawczuk 1 Dan Krosno, którzy również prowadzili treningi i pomagali w prowadzeniu obozu za co im bardzo dziękujemy.

 

Ośrodek „Stasinda” ugościł uczestników obozu w nowoczesnych pokojach z łazienkami, TV i Wi-Fi, do dyspozycji mieliśmy 3 boiska sportowe, 3 sale treningowe, basen kryty z natryskami i biczami, 3 sauny, 2 jacuzzi, sale gier komputerowych i zręcznościowych, salę dyskotekową i szałas grilowy oraz smaczne posiłki w formie szwedzkiego bufetu. Program obozu wypełniał cały dzień i zapewniał wiele atrakcji w tym:

 

– 7 treningów karate i samoobrony z podziałem na 2 lub 3 grupy

– poranny rozruch w formie biegów terenowych, gimnastyki i zabaw na świeżym powietrzu

– walki sparingowe w hogo i kaskach

– 2 wejścia na basen w ośrodku Stasinda

– wycieczka do Morskiego Oka

– wędrówka na Czerwone Wierchy ( 4 szczyty powyżej 2000 m.) – 3 osoby

– wyjście na Rysy dla pięciu dorosłych uczestników obozu

– wycieczka do Jaskini Mroźnej – Leżajsk i Przeworsk

-wycieczka do Zakopanego, zwiedzenie Wielkiej Krokwi, plac zabaw dla dzieci z trampolinami i zjeżdżalnia pontonowa po torze wodnym oraz spacer po Krupówkach

-wejście do „Aqua Parku Zakopane” -kąpiel w ciepłych basenach na świeżym powietrzu, wiele basenów, zjeżdżalni , jacuzzi i atrakcji wodnych

-2 dyskoteki z konkursem tańca

– pieczenie kiełbasek przy ognisku

-turnieje sportowe z nagrodami dla dzieci i dorosłych w: piłkę nożną, piłkę siatkową, koszykówkę, badmintona i przeciąganie liny

– rozgrywki w: tenis stołowy, piłkarzyki i cymbergaja

-chrzest na „Samuraja”

 

Pogoda nam dopisała, piękne widoki na oświetlone słońcem szczyty Tatr oraz dobry humor i wesoła zabawa uczestników obozu sprawiła że obóz pozostanie na długo w pamięci nas wszystkich. Uczestnicy obozu wyrazili swoje zadowolenie oraz chęć udziału w kolejnych obozach organizowanych przez nasz klub a wszystkich chętnych do wspominków, oraz ciekawych naszych przeżyć zapraszamy do oglądnięcia zdjęć w naszej galerii ( również na Facebooku klubu)

 

„O jo jo joj !!!”

 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy na kolejny obóz .

 

OSU !!!