OBÓZ ZIMOWY „MURZASICHLE 2016”

W dniach od 14 do 19 lutego 2016 roku Krośnieński Klub Kyokushin Karate zorganizował obóz zimowy dla miłośników karate i zimowego szaleństwa. Był to 6-ścio dniowy obóz w którym nie brakowało treningów, zabaw, wycieczek, relaksu na lądzie i w wodzie, szaleństwa na śniegu i lodzie oraz tańca i mnóstwo uśmiechu. Zakwaterowani byliśmy w nowoczesnym ośrodku wypoczynkowym „U Tośki” w miejscowości Murzasichle gdzie z okien widać piękną panoramę zaśnieżonych Tatr a 300m dalej kompleks sportów zimowych „ Murzasichle-Ski ”. Do dyspozycji w ośrodku mieliśmy pokoje 2, 3 i 4 – osobowe z łazienkami, TV i Wi-fi, salę gimnastyczną z matą tatami , stół do tenisa stołowego, piłkarzyki i dart oraz Karczmę jako jadalnię, serwującą wyśmienite jedzenie w formie „bufetu szwedzkiego” z dostępem przez cały dzień.

Opiekunami i prowadzącymi zajęcia na obozie byli:
-Shihan Roman Woźniak 5 Dan – Krosno
-Sensei Dariusz Walas 4 Dan – Przeworsk
-Sensei Adam Dziki 4 Dan – Leżajsk
-Sensei Ireneusz Kasza 2 Dan – Krosno
 

Uczestnicy obozu mieli 6 treningów karate i samoobrony, codzienne wyjazdy na narty zjazdowe do ośrodków: Murzasichle-ski , Jurgów, Białka Tatrzańska, Rusin-ski i Suche, w zależności od umiejętności jazdy.

Jazda na łyżwach, snowtubing, kąpiel w basenie krytym z trzema saunami i jacuzzi   w ośrodku Stasinda. Wycieczka do Zakopanego zwiedzanie zamku lodowego, labiryntu lodowego, Wielkiej Krokwi, Krupówek, oraz zabawa – kąpiel w Aqua Parku Zakopane. Rozegrano turniej ping ponga , piłkarzyków i darta z nagrodami. W pierwszy dzień na   powitanie przygrywała nam kapela góralska a na zakończenie obozu odbyła się dyskoteka dla wszystkich.

Uczestnicy obozu wyrazili swoje wielkie zadowolenie chęcią zapisu na kolejny obóz jak również uśmiechem i wspaniałą zabawą którą widać na załączonych fotkach w naszej galerii do której zapraszamy wszystkich chętnych do zwiedzenia z nami choć w części tego co my mieliśmy na co dzień a obozowiczów na chwile wspominek.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom obozu za miłe chwile spędzone z nami, codzienny uśmiech i zadowolenie, dołączamy sportowe pozdrowienia OSU!!!