Sukcesy na Turnieju w Zambrowie

W dniu 5 marca 2017 r. w Zambrowie odbył się  III Turniej o Puchar Burmistrza Zambrowa w Karate Kyokushin. W sportowej rywalizacji w kumite i kata wystartowało 300 zawodników z 21 klubów. Sędzią  głównym Turnieju był shihan Jacek Czerniec.

Krośnieński Klub Kyokushin Karate dzielnie reprezentowało czterech zawodników, którzy, z  odległego o ponad 470 km Zambrowa, wrócili z sześcioma trofeami.

Bezkonkurencyjna w swojej kategorii wiekowej kata, okazała się Wiktoria Bilska, która pewnie sięgnęła po najwyższe trofeum. W kumite zdobyła trzecie miejsce.

Oliwia Krupa, startująca  wraz z juniorkami w konkurencji kata, po dogrywce, uplasowała się na drugim miejscu, w kumite, podobnie jak Wiktoria, zajęła trzecie miejsce.

Aleks Łączak, nasz „rodzynek” w startującej ekipie, w kata zajął drugie miejsce, natomiast w kumite podzielił los koleżanek z Klubu i stanął na najniższym stopniu podium.

Czwarta nasza zawodniczka, Aleksandra Szyndak, niestety, nie miała szczęścia w rywalizacji kata – tym razem nie udało się zająć medalowego miejsca.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za kolejny, bardzo udany start w odległym Zambrowie, za rozsławianie naszego Klubu i godne reprezentowane krośnieńskich barw karate kyokushin.

Dodatkowe podziękowania składamy na ręce Rodziców za opiekę nad zawodnikami, ich mobilizację i wsparcie, bez którego trudno byłyby o sportowe sukcesy.

WYNIKI

www.terazkrosno.pl