• Aleks Łączak - Mistrzostwa Europy, Wrocław 2019

Trzecie miejsce drużynowo na Mistrzostwach Polski Seniorów w Jastrzębiu-Zdroju

2 kwietnia 2022 roku, w Jastrzębiu-Zdroju, odbyły się 49. Mistrzostwa Polski Seniorów Kyokushin Karate. Wystartowało 79  zawodników z 46 klubów. Mistrzostwa zorganizował Jastrzębski Klub Karate Kyokushin prowadzony przez shihan Janusza Piórkowskiego. Sędzią głównym był shihan Andrzej Drewniak,  sędzią technicznym shihan Jacek Czerniec.

Krośnieński Klub Kyokushin Karate reprezentowało trzech zawodników oraz  sensei Ireneusz Kasza jako sekundant. Zawodnicy spisali się rewelacyjnie, zdobywając dwa medale, co przełożyło się na trzecie miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Sensei Kryspin Paradysz został Mistrzem Polski w kategorii kumite do 70 kg. W walce finałowej wygrał, przez ippon, po niespełna 30 sekundach walki.

Senpai Krzysztof Piękoś zdobył brązowy medal w kat. 65 kg, przegrywając z późniejszym Mistrzem Polski.

Sensei Gabriel Bożek w pierwszej walce trafił na późniejszego wicemistrza Polski i przegrał po dogrywce – zabrakło naprawdę niewiele, by awansować do strefy medalowej.

W Mistrzostwach Polski Seniorów jest to największy sukces Klubu od 21 lat. Dotychczasowi medaliści Mistrzostw Polski Seniorów Krośnieńskiego KKK:

Roman Woźniak – 3. miejsce, Jelenia Góra 1984 rok

Roman Woźniak – 3. miejsce, Łódź 1987 rok

Mariusz Bodzioch – 1. miejsce i Janusz Wiśniewski – 1 miejsce, Krosno 2001 rok. Drużynowe Mistrzostwo Polski