• Dziesięciu najlepszych zawodników Klubu w 2019 roku
15 listopada 2015

Zawodnicy

ZAWODNICY KLUBU

Najlepsza dziesiątka zawodników Klubu do 18 lat w 2019 roku

Łączak Aleks– 4 kyu, ur. 05′
1 miejsce w Rankingu na najlepszego zawodnika Krośnieńskiego KKK w 2019 roku
I m. w kumite i I w kata i Najlepszy Zawodnik – Mistrzostwa Makroregionu Południowego – Wieliczka, 17.10.2020r.
II m. w kata – Puchar Polski, Włocławek 14.12.2019r.
V m. w kumite – 2019 World Elite Karate Championships – Tokyo, Japonia 22.11.2019
I m. w kumite i IV w kata – Międzynarodowy Turniej IKO Polish Open – Ostróda, 26.10.2019r.
I m. w kumite, I m. w kata i Najlepszy Zawodnik – Mistrzostwa Polski Juniorów mł. w ramach OOM, Szczecin 12.10.2019r.
I m. w kumite i I m. w kata – XXI Mistrzostwa Podkarpacia – Dukla, 28.09.2019r.
I m. w kumite i II m. w kata – Open  Tournament Roztochya CUP, Zhovka – Ukraina 15.09.2019r.
I m. w kumite  – V Puchar Śląska, Ruda Śląska 25.05.2019r.
III m. w kumite i III m. w kata – Mistrzostwa Europy Juniorów, Wrocław 18-19.05.2019r.
IV m. w kumite i VI w kata – Belarus Open Cup, Mińsk 5-7.04.2019r.
I m. w kumite i I m. w kata – Mistrzostwa Makroregionu  Południowego, Leżajsk 30.03.2019r.
I m. w kumiteV Międzynarodowe Mistrzostwa Węgier – Budapeszt, 23.03.2019r.
I m. w kumite i I w kata – V Puchar Podkarpacia, Jasło 16.03.2019r.
I m. w kata, II m. w kumite i Najlepszy Zawodnik – Puchar Polski, Szczecinek, 08.12.2018r.
I m. w kumite i I m. w kata – Ogólnopolski Turniej „Gwarek Cup”, Libiąż, 01.12.2018r.
IV m. w kata – Puchar Europy Juniorów, Kiszyniów – Mołdawia, 17.11.2018r.
III m. w kumite – VIII Otwarte Mistrzostwa Niemiec – Dortmund, 20.10.2018r.
I m. w kumite i II m. w kata – IV Ogólnopolski Turniej – Płoskie k/Zamościa, 06.10.2018r.
I m. w kumite i I m. w kata – III IKO UPPER SILESIA CUP – Siemianowice Śląskie, 29.09.2018r.
II m. w kata i III m. w kumite – III Międzynarodowy Turniej – Białystok, 02.06.2018r.
I m. w kumite – IV Puchar Śląska – Ruda Śląska, 26.05.2018r.
V m. w kata i VII m.w kumite – Mistrzostwa Europy Juniorów – Warna, Bułgaria 19.05.2018r.
I m. w kumite i I m. w kata – V Międzynarodowy Integracyjny Puchar – Tomaszów Lubelski, 28.04.2018r.
I m. w kumite – VIII Otwarte Mistrzostwa Republiki Czeskiej – Hostinne, 21.04.2018r.
I m. w kumite i I m. w kata – XX Mistrzostwa Podkarpacia – Jasło, 14.04.2018r.
I m. w kumite i I m. w kata – V Turniej o Puchar Wójta Gminy Chodel – Chodel, 17.03.2018r.
I m. w kumite, I m. w kata i III m. w WKF – Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Krosno, 11.03.2018r.
II m. w kumiteIV Międzynarodowe Mistrzostwa Węgier – Budapeszt, 25.02.2018r.
I m. w kumite i II m. w kata – IV Puchar Podkarpacia – Jasło 02.12.2017r.
I m. w kumite i I m. w kata – III Ogólnopolski Turniej – Biłgoraj, 12.11.2017r.
I m. w kata i II m. w kumite – Ogólnopolski Turniej – Chełm, 28.10.2017r.
I m. w kumite i II m. w kata – III Ogólnopolski Turniej – Zamość, 07.10.2017r.
I m. w kumite i III m. w kata – Międzynarodowe Mistrzostwa Serbii – Belgrad, 30.09.2017r.
I m. w kumite – II Międzynarodowy Turniej – Białystok, 10.06.2017r.
I m. w kumite i II m. w kata – XIX Mistrzostwa Podkarpacia – Krosno, 27.05.2017r.
I m. w kumite – VII Międzynarodowe Mistrzostwa Czech – Hostinne, 06.05.2017r.
I m. w kumite i I m. w kata – II Ogólnopolski Turniej PRZEŁĘCZ CUP – Dukla, 29.04.2017r.
I m. w kumite  – 4rd International Integration Cup – Tomaszów Lubelski, 23.04.2017r.
I m. w kumite, III m. w WKF i III m. w kata – Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodz. – Przeworsk 12.03.2017r.
II m. w kata i III m. w kumite – III Turniej o Puchar Burmistrza Zambrowa – Zambrów, 05.03.2017r.
II m. w kumite – III Międzynarodowe Mistrzostwa Węgier – Budapeszt, 26.02.2017r.
I m. w kumite i I m. w kata – Turniej o Puchar Tatr, Zakopane 03.12.2016r.
V m. w kata – Puchar Europy Juniorów, Lublin 26-27.11.2016r.
I m. w kumite – XVII Turniej o Puchar Burmistrza Józefowa – Józefów 05.11.2016r.
I m. w kumite i I m. w kata – III Puchar Podkarpacia – Mielec, 08.10.2016r.
III m. w kumite – VI Międzynarodowy Turniej GALIZIA CUP – Leżajsk, 24.09.2016r.
II m. w kumite – IV Międzynarodowy Turniej TATARIA CUP, Nowa Sarzyna 11.06.2016r.
I m. w kumite – 3rd International Integration Cup – Tomaszów Lubelski, 04.06.2016r.
II m. w kata – II Puchar Śląska Dzieci i Młodzieży – Ruda Śląska 14.05.2016r.
I m. w kumite i I m. w kata – I Ogólnopolski Turniej PRZEŁĘCZ CUP – Dukla, 30.04.2016r.
I m. w kumite i I m. w kata – XVIII Mistrzostwa Podkarpacia – Jasło, 09.04.2016r.
II m. w kumite – VI Międzynarodowe Mistrzostwa Czech – Hostinne, 02.04.2016r.
III m. w kumite – V Piaseczyński Turniej IKO MAZOVIA CUP – Piaseczno, 20.03.2016r.
I m. w kumite – II Międzynarodowe Mistrzostwa Węgier – Budapeszt, 13.02.2016r.
I m. w kumite  – III Turniej o Puchar Wójta Gminy Chodel – Chodel, 17.01.2016r.
I m. w kumite – Turniej o Puchar Burmistrza Biecza – Biecz, 07.11.2015r.
III m. w kumite – II Puchar Podkarpacia – Krosno, 24.10.2015r.
II m. w kumite – III Ogólnopolski Turniej – Chełm, 10.10.2015r.
II m. w kumite – I Ogólnopolski Turniej – Zamość, 03.10.2015r.
III w kumite – Ogólnopolski Turniej, Giedlarowa 19.09.2015r.
III m. w kumite – III Międzynarodowy Turniej TATARIA CUP, Nowa Sarzyna 13.06.2015r.
III m. w kumite – XI Ogólnopolski Turniej, Ostrów Mazowiecka, 31.05.2015r.
I m. w kumite – I Puchar Podkarpacia – Tarnobrzeg, 18.10.2014r.
I m. w kumite – XVI Mistrzostwa Podkarpacia – Krosno, 24.05.2014r.
III m. w kumite – V Ogólnopolski Turniej – Krosno, 18.05.2013r.

bilska

Bilska Wiktoria 2 kyu, ur. 04
2 miejsce w Rankingu na najlepszego zawodnika Krośnieńskiego KKK w 2019 roku
II m. w kumite i II m. w kata – VI Puchar Podkarpacia – Jasło, 03.10.2020r.
I m. w kumite i I m. w kata – Ogólnopolski Turniej – Dukla, 26.09.2020r.
I m. w kumite i III m. w kata – XXII Mistrzostwa Podkarpacia – Mielec, 29.02.2020r.
II m. w kata – Puchar Polski, Włocławek 14.12.2019r.
II m. w kata i VI m. w kumite – Mistrzostwa Polski Juniorów mł. w ramach OOM, Szczecin 12.10.2019r.
I m. w kumite i I m. w kata – V Ogólnopolski Turniej – Płoskie k/Zamościa 05.10.2019r.
III m. w kumite i I m. w kata – XXI Mistrzostwa Podkarpacia – Dukla, 28.09.2019r.
I m. w kumite i I m. w kata – Open  Tournament Roztochya CUP, Zhovka – Ukraina 15.09.2019r.
I m. w kumite i I m. w kata – II „METROPOLIA CUP 2019”, Katowice 08.06.2019r.
IV m. w kata – Mistrzostwa Europy Juniorów, Wrocław 18-19.05.2019r.
I m. w kata – Mistrzostwa Województwa Lubelskiego, Łabuńki k/Zamościa 13.04.2019r.
II m. w kata – Mistrzostwa Makroregionu  Południowego, Leżajsk 30.03.2019r.
I m. w kumiteV Międzynarodowe Mistrzostwa Węgier – Budapeszt, 23.03.2019r.
II m. w kumite i I w kata – V Puchar Podkarpacia, Jasło 16.03.2019r.
II m. w kata – Ogólnopolski Turniej „Gwarek Cup”, Libiąż, 01.12.2018r.
V m. w kata – Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, Tarnowskie Góry, 20.10.2018r.
I m. w kumite i I m. w kata – IV Ogólnopolski Turniej – Płoskie k/Zamościa, 06.10.2018r.
II m. w kumite i II m. w kata – Metropolitarny Turniej – Katowice, 02.06.2018r.
I m. w kumite i II m. w kata – Ogólnopolski Turniej – Łabuńki k/Zamościa, 26.05.2018r.
Udział w Mistrzostwach Europy Juniorów – Varna, Bułgaria 19.05.2018r.
I m. w kumite i I m. w kata – Międzynarodowy Turniej PRZEŁĘCZ CUP – Dukla, 12.05.2018r.
II m. w kumite i II m. w kata – V Międzynarodowy Integracyjny Puchar – Tomaszów Lubelski, 28.04.2018r.
I m. w kumite – VIII Otwarte Mistrzostwa Republiki Czeskiej – Hostinne, 21.04.2018r.
I m. w kata – XX Mistrzostwa Podkarpacia – Jasło, 14.04.2018r.
I m. w kumite i II m. w kata – V Turniej o Puchar Wójta Gminy Chodel – Chodel, 17.03.2018r.
II m. kata i III m. w kumite – Mistrzostwa Makroregionu Południowego – Krosno, 11.03.2018r.
III m. w kumiteIV Międzynarodowe Mistrzostwa Węgier – Budapeszt, 25.02.2018r.
II m. w kata – Puchar Polski – Wrocław, 09.12.2017r.
I m. w kumite i I m. w kata – IV Puchar Podkarpacia – Jasło 02.12.2017r.
I m. w kumite i I m. w kata – III Ogólnopolski Turniej – Biłgoraj, 12.11.2017r.
I m. w kumite i III m. w kata – Ogólnopolski Turniej – Chełm, 28.10.2017r.
I m. w kata i II m. w kumite – III Ogólnopolski Turniej – Zamość, 07.10.2017r.
II m. w kumite i II m. w kata – Międzynarodowe Mistrzostwa Serbii – Belgrad, 30.09.2017r.
I m. w kumite i I m.  w kata – XIX Mistrzostwa Podkarpacia – Krosno, 27.05.2017r.
I m. w kata – III Ogólnopolski Turniej – Łabuńki k/Zamościa, 06.05.2017r.
I m. w kumite i II m. w kata – II Ogólnopolski Turniej PRZEŁĘCZ CUP – Dukla, 29.04.2017r.
II m. w kata – 4rd International Integration Cup – Tomaszów Lubelski, 23.04.2017r.
II m. w kumite, III m. w WKF i II m. w kata – Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodz. – Przeworsk 12.03.2017r.
I m. w kata i III m. w kumite – III Turniej o Puchar Burmistrza Zambrowa – Zambrów, 05.03.2017r.
II m. w kata – Turniej o Puchar Tatr, Zakopane 03.12.2016r.
V m. w kata – Puchar Europy Juniorów, Lublin 26-27.11.2016r.
II m. w kumite – Ogólnopolski Turniej – Adamówka, 19.11.2016r.
II m. w kumite i II m. w kata  – III Puchar Podkarpacia – Mielec, 08.10.2016r.

Mielech_Izabela

Mielech Izabela  5,1 kyu, ur. 07
3 miejsce w Rankingu na najlepszego zawodnika Krośnieńskiego KKK w 2019 roku
I m. w kumite i II m. w kata – Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Wieliczka, 17.10.2020r.
I m. w kumite i II m. w kata – VI Puchar Podkarpacia – Jasło, 03.10.2020r.
I m. w kata i II m. w kumite – Ogólnopolski Turniej – Dukla, 26.09.2020r.
III m. w kata – XXII Mistrzostwa Podkarpacia – Mielec, 29.02.2020r.
II m. w kumite – Puchar Polski, Włocławek 14.12.2019r.
II m. w kumite i III m. w kata – I Międzynarodowy Turniej – Olsztyn, 23.11.2019r.
I m. w kata i II m. w kumite – Międzynarodowy Turniej – Biłgoraj, 10.11.2019r.
IV w kata – Międzynarodowy Turniej IKO Polish Open – Ostróda, 26.10.2019r.
II m. w kumite i I m. w kata – V Ogólnopolski Turniej – Płoskie k/Zamościa 05.10.2019r.
III m. w kumite i III m. w kata – XXI Mistrzostwa Podkarpacia – Dukla, 28.09.2019r.
I m. w kumite i II m. w kata – II „METROPOLIA CUP 2019”, Katowice 08.06.2019r.
I m. w kumite i I m. w kata – V Puchar Śląska, Ruda Śląska 25.05.2019r.
III m. w kumite i IV m. w kata – Mistrzostwa Europy Juniorów, Wrocław 18-19.05.2019r.
II m. w kumite i I m. w kata – VI Międzynarodowy Turniej Kyokushin Karate, Tomaszów Lubelski 28.04.2019r.
I m. w kata – Mistrzostwa Województwa Lubelskiego, Łabuńki k/Zamościa 13.04.2019r.
I m. w kata – II Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin „PRZEŁĘCZ CUP”, Dukla 06.04.2019 r.
III m. w kumite i III m. w kata – Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, Leżajsk 30.03.2019r.
II m. w kumite i I m. w kata – IV Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin, Kąkolewnica 23.03.2019r.
III m. w kumite – V Puchar Podkarpacia, Jasło 16.03.2019r.
III m. w kumite i III m. w kata – V Międzynarodowy Turniej, Zambrów 23.02.2019r.
I m. w kumite i III m. w kata – VIII Mikołajkowy Turniej – Łabuńki k/Zamościa, 08.12.2018r.
II m. w kumite i II m. w kata – Ogólnopolski Turniej „Gwarek Cup”, Libiąż, 01.12.2018r.
I m. w kumite i I m. w kata – II Ogólnopolski Turniej – Chełm, 03.11.2018r.
I m. w kumite i I m. w kata – IV Ogólnopolski Turniej – Płoskie k/Zamościa, 06.10.2018r.
I m. w kumite i I m. w kata – III IKO UPPER SILESIA CUP – Siemianowice Śląskie, 29.09.2018r.
I m. w kumite i II m. w kata – Metropolitarny Turniej – Katowice, 02.06.2018r.
I m. w kumite i II m. w kata – Ogólnopolski Turniej – Łabuńki k/Zamościa, 26.05.2018r.
I m. w kumite i I m. w kata – Międzynarodowy Turniej PRZEŁĘCZ CUP – Dukla, 12.05.2018r.
I m. w kumite i III m. w kata – V Międzynarodowy Integracyjny Puchar – Tomaszów Lubelski, 28.04.2018r.
I m. w kumite – VIII Otwarte Mistrzostwa Republiki Czeskiej – Hostinne, 21.04.2018r.
I m. w kumite i II m. w kata – XX Mistrzostwa Podkarpacia – Jasło, 14.04.2018r.
I m. w kata i III m. w kumite – IV Międzynarodowy Turniej – Zambrów, 11.03.2018r.
I m. w kumite i III m. w kata – Ogólnopolski Turniej – Chełm, 10.03.2018r.
I m. w kata i II m. w kumite – III Ogólnopolski Turniej – Biłgoraj, 12.11.2017r.
I m. w kumite i I m. w kata – Ogólnopolski Turniej – Chełm, 28.10.2017r.
III m. w kumite – III Ogólnopolski Turniej – Zamość, 07.10.2017r.
I m. w kumite i II m. w kata – IV Ogólnopolski Turniej – Chełm, 28.05.2017r.
I m. w kata i III m. w kumite – XIX Mistrzostwa Podkarpacia – Krosno, 27.05.2017r.
I m. w kumite i I m. w kata – III Ogólnopolski Turniej – Łabuńki k/Zamościa, 06.05.2017r.
I m. w kata i II m. w kumite – 4rd International Integration Cup – Tomaszów Lubelski, 23.04.2017r.
I m. w kata i III m. w kumite – IV Turniej o Puchar Wójta Gminy Chodel, Chodel 11.03.2017r.
II m. w kumite i I m. w kata – Turniej o Puchar Tatr, Zakopane 03.12.2016r.
III m. w kumite – Ogólnopolski Turniej – Adamówka, 19.11.2016r.
I m. w kata – III Puchar Podkarpacia – Mielec, 08.10.2016r.
I m. w kumite – VI Międzynarodowy Turniej GALIZIA CUP – Leżajsk, 24.09.2016r.
II m. w kumite – IV Międzynarodowy Turniej TATARIA CUP, Nowa Sarzyna 11.06.2016r.
I m. w kumite i I m. w kata – 3rd International Integration Cup – Tomaszów Lubelski, 04.06.2016r.
I m. w kata – VI Międzynarodowy Turniej – Limanowa, 14.05.2016r.
I m. w kata – Ogólnopolski Turniej – Łabuńki k/Zamościa, 07.05.2016r.
I m. w kata – XVIII Mistrzostwa Podkarpacia – Jasło, 09.04.2016r.
I m. w kata i III w kumite – Turniej o Puchar Burmistrza Biecza – Biecz, 07.11.2015r.
III m. w kumite i III m. w kata – II Puchar Podkarpacia – Krosno, 24.10.2015r.
I m. w kata – III Ogólnopolski Turniej – Chełm, 10.10.2015r.
I m. w kata – I Ogólnopolski Turniej – Zamość, 03.10.2015r.
II m. w kata – III Międzynarodowy Turniej TATARIA CUP, Nowa Sarzyna 13.06.2015r.
I m. w kata – V Międzynarodowy Turniej „One World One Kyokushin” – Limanowa 23.05.2015r.
II m. w kata – XVII Mistrzostwa Podkarpacia – Przeworsk, 16.05.2015r.
I m. w kata – VI Ogólnopolski Turniej – Rudnik, 21.02.2015r.

Prajsnar Jakub – 4,1 kyu, ur. 07

4 miejsce w Rankingu na najlepszego zawodnika Krośnieńskiego KKK w 2019 roku
I m. w kumite i I m. w kata – VI Puchar Podkarpacia – Jasło, 03.10.2020r.
I m. w kumite  – Ogólnopolski Turniej – Dukla, 26.09.2020r.
I m. w kumite i I m. w kata – XXII Mistrzostwa Podkarpacia – Mielec, 29.02.2020r.
V m. w kata – Puchar Polski, Włocławek 14.12.2019r.
II m. w kumite i III w kata – Międzynarodowy Turniej IKO Polish Open – Ostróda, 26.10.2019r.
I m. w kumite i I m. w kata – XXI Mistrzostwa Podkarpacia – Dukla, 28.09.2019r.
I m. w kumite i II m. w kata – Open  Tournament Roztochya CUP, Zhovka – Ukraina 15.09.2019r.
I m. w kumite i III m. w kata – II „METROPOLIA CUP 2019”, Katowice 08.06.2019r.
I m. w kumite i I m. w kata – Mistrzostwa Województwa Lubelskiego, Łabuńki k/Zamościa 13.04.2019r.
I m. w kumite, I m. w kata i Najlepszy zawodnik – Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, Leżajsk 30.03.2019r.
I m. w kumiteV Międzynarodowe Mistrzostwa Węgier – Budapeszt, 23.03.2019r.
I m. w kumite i I w kata – V Puchar Podkarpacia, Jasło 16.03.2019r.
I m. w kata i II m. w kumite – Ogólnopolski Turniej „Gwarek Cup”, Libiąż, 01.12.2018r.
II m. w kumite – VIII Otwarte Mistrzostwa Niemiec – Dortmund, 20.10.2018r.
III m. w kumite i III m. w kata – Międzynarodowy Turniej PRZEŁĘCZ CUP – Dukla, 12.05.2018r.
I m. w kumite – VIII Otwarte Mistrzostwa Republiki Czeskiej – Hostinne, 21.04.2018r.
I m. w kumite i I m. w kata – XX Mistrzostwa Podkarpacia – Jasło, 14.04.2018r.
I m. w kumite – VII Piaseczyński Turniej MAZOVIA CUP 2018 – Piaseczno, 24.03.2018r.
I m. w kumiteIV Międzynarodowe Mistrzostwa Węgier – Budapeszt, 25.02.2018r.
I m. w kumite i I m. w kata – IV Puchar Podkarpacia – Jasło 02.12.2017r.
II m. w kata – Ogólnopolski Turniej – Chełm, 28.10.2017r.
I m. w kumite i I m. w kata – XIX Mistrzostwa Podkarpacia – Krosno, 27.05.2017r.
II m. w kumite – VII Międzynarodowe Mistrzostwa Czech – Hostinne, 06.05.2017r.
III m. w kumite – II Ogólnopolski Turniej PRZEŁĘCZ CUP – Dukla, 29.04.2017r.
II m. w kumite i II m. w kata – 4rd International Integration Cup – Tomaszów Lubelski, 23.04.2017r.
III m. w kumite – VI Piaseczyński Turniej IKO MAZOVIA CUP – Piaseczno, 02.04.2017r.
I m. w kumite – III Międzynarodowe Mistrzostwa Węgier – Budapeszt, 26.02.2017r.
I m. w kumite i I m. w kata – Turniej o Puchar Tatr, Zakopane 03.12.2016r.
I m. w kumite – Ogólnopolski Turniej – Adamówka, 19.11.2016r.
II m. w kumite – XVII Turniej o Puchar Burmistrza Józefowa – Józefów 05.11.2016r.
I m. w kumite i II m. w kata – III Puchar Podkarpacia – Mielec, 08.10.2016r.
I m. w kumite – VI Międzynarodowy Turniej GALIZIA CUP – Leżajsk, 24.09.2016r.
I m. w kumite – IV Międzynarodowy Turniej TATARIA CUP, Nowa Sarzyna 11.06.2016r.
I m. w kumite i II m. w kata – 3rd International Integration Cup – Tomaszów Lubelski, 04.06.2016r.
II m. w kumite – XII Ogólnopolski Turniej – Ostrów Mazowiecka, 29.05.2016r.
III m. w kumite i II m. w kata – I Ogólnopolski Turniej PRZEŁĘCZ CUP – Dukla, 30.04.2016r.
I m. w kumite i III m. w kata – XVIII Mistrzostwa Podkarpacia – Jasło, 09.04.2016r.
II m. w kumite – VI Międzynarodowe Mistrzostwa Czech – Hostinne, 02.04.2016r.
III m. w kumite – V Piaseczyński Turniej IKO MAZOVIA CUP – Piaseczno, 20.03.2016r.
II m. w kumite – I Noworoczny Turniej – Kuryłówka, 23.01.2016r.
I m. w kumite i I w kata – III Turniej o Puchar Wójta Gminy Chodel – Chodel, 17.01.2016r.
I m. w kumite i I m. w kata – Turniej Grand Prix Beskidów – Bielsko-Biała, 14.11.2015r.
III m. w kumite – XVI Turniej o Puchar Burmistrza Józefowa – Józefów 08.11.2015r.
I m. w kumite i III m. w kata – II Puchar Podkarpacia – Krosno, 24.10.2015r.
II m. w kata i II w kumite – V Międzynarodowy Turniej GALIZIA CUP – Leżajsk, 26.09.2015r.
I m. w kata i I w kumite – Ogólnopolski Turniej, Giedlarowa 19.09.2015r.
I m. w kumite i III m. w kata – III Międzynarodowy Turniej TATARIA CUP, Nowa Sarzyna 13.06.2015r.
II m. w kumite – XI Ogólnopolski Turniej, Ostrów Mazowiecka, 31.05.2015r.
I m. w kumite – II Międzynarodowy Turniej, Tomaszów Lubelski, 23.05.2015r.
I m. w kumite – XVII Mistrzostwa Podkarpacia – Przeworsk, 16.05.2015r.
III m. w kumite – VI Ogólnopolski Turniej – Rudnik, 21.02.2015r.
III m. w kumite – XV Ogólnopolski Turniej – Józefów, 08.11.2014r.
II m. w kumite – I Puchar Podkarpacia – Tarnobrzeg, 18.10.2014r.
I m. w kumite – XVI Mistrzostwa Podkarpacia – Krosno, 24.05.2014r.

Trybus Blanka – 7,2 kyu, ur. 00
5 miejsce w Rankingu na najlepszego zawodnika Krośnieńskiego KKK w 2019 roku
II m. w kumite i III m. w kata – VI Puchar Podkarpacia – Jasło, 03.10.2020r.
I m. w kumite i II m. w kata – Ogólnopolski Turniej – Dukla, 26.09.2020r.
I m. w kumite – XXII Mistrzostwa Podkarpacia – Mielec, 29.02.2020r.
I m. w kumite – Ogólnopolski Turniej „Gwarek Cup”, Libiąż, 14.12.2019r.
I m. w kumite – I Międzynarodowy Turniej – Olsztyn, 23.11.2019r.
I m. w kumite i I m. w kata – Międzynarodowy Turniej – Biłgoraj, 10.11.2019r.
I m. w kumite – Międzynarodowy Turniej IKO Polish Open – Ostróda, 26.10.2019r.
I m. w kumite i II m. w kata – V Ogólnopolski Turniej – Płoskie k/Zamościa 05.10.2019r.
I m. w kumite i II m. w kata – XXI Mistrzostwa Podkarpacia – Dukla, 28.09.2019r.
I m. w kumite – II „METROPOLIA CUP 2019”, Katowice 08.06.2019r.
I m. w kumite – V Puchar Śląska, Ruda Śląska 25.05.2019r.
I m. w kumite – Międzynarodowy Turniej, Łabuńki k/Zamościa 13.04.2019r.
I m. w kumite i III w kata – Międzynarodowy Turniej, Chodel k/Lublina 16.03.2019r.
I m. w kumite – V Międzynarodowy Turniej, Zambrów 23.02.2019r.
I m. w kumite – Ogólnopolski Turniej „Gwarek Cup”, Libiąż, 01.12.2018r.
I m. w kumite i III m. w kata – II Ogólnopolski Turniej – Chełm, 03.11.2018r.
III m. w kata – IV Ogólnopolski Turniej – Płoskie k/Zamościa, 06.10.2018r.
II m. w kata i III m. w kumite – Metropolitarny Turniej – Katowice, 02.06.2018r.
I m. w kumite i I m. w kata – Ogólnopolski Turniej – Łabuńki k/Zamościa, 26.05.2018r.
III m. w kumite i III m. w kata – Międzynarodowy Turniej PRZEŁĘCZ CUP – Dukla, 12.05.2018r.
II m. w kumite i II m. w kata – V Międzynarodowy Integracyjny Puchar – Tomaszów Lubelski, 28.04.2018r.
I m. w kumite – V Turniej o Puchar Wójta Gminy Chodel – Chodel, 17.03.2018r.
I m. w kumite i III m. w kata – Ogólnopolski Turniej – Chełm, 10.03.2018r.
I m. w kumite – IV Puchar Podkarpacia – Jasło 02.12.2017r.
I m. w kumite i II m. w kata – III Ogólnopolski Turniej – Biłgoraj, 12.11.2017r.
I m. w kumite i I m. w kata – Ogólnopolski Turniej – Chełm, 28.10.2017r.
I m. w kumite i II m. w kata – III Ogólnopolski Turniej – Zamość, 07.10.2017r.
I m. w kumite i II m. w kata – XIX Mistrzostwa Podkarpacia – Krosno, 27.05.2017r.
I m. w kumite i II m. w kata – II Ogólnopolski Turniej PRZEŁĘCZ CUP – Dukla, 29.04.2017r.
I m. w kumite i I m. w kata – 4rd International Integration Cup – Tomaszów Lubelski, 23.04.2017r.

Krupa_Oliwia

Krupa Oliwia – 2 kyu, ur. 03′
6 miejsce w Rankingu na najlepszego zawodnika Krośnieńskiego KKK w 2019 roku
I m. w kumite – Mistrzostwa Makroregionu Południowego – Wieliczka, 17.10.2020r.
I m. w kumite i I m. w kata – VI Puchar Podkarpacia – Jasło, 03.10.2020r.
I m. w kumite i II m. w kata – Ogólnopolski Turniej – Dukla, 26.09.2020r.
I m. w kumite i I m. w kata – XXII Mistrzostwa Podkarpacia – Mielec, 29.02.2020r.
VII m. w kumite – 2019 World Elite Karate Championships – Tokyo, Japonia 22.11.2019
V m. w kata – Mistrzostwa Polski Młodzieżowców – Maków Mazowiecki, 16.11.2019r.
I m. w kumite i III w kata – Międzynarodowy Turniej IKO Polish Open – Ostróda, 26.10.2019r.
I m. w kumite i I m. w kata – XXI Mistrzostwa Podkarpacia – Dukla, 28.09.2019r.
I m. w kumite i II m. w kata – Open  Tournament Roztochya CUP, Zhovka – Ukraina 15.09.2019r.
I m. w kumite i II m. w kata – Mistrzostwa Województwa Lubelskiego, Łabuńki k/Zamościa 13.04.2019r.
III m. w kumiteV Międzynarodowe Mistrzostwa Węgier – Budapeszt, 23.03.2019r.
I m. w kumite i I w kata – V Puchar Podkarpacia, Jasło 16.03.2019r.
III m. w kata – Puchar Polski, Szczecinek, 08.12.2018r.
III m. w kata – Puchar Europy Juniorów, Kiszyniów – Mołdawia, 17.11.2018r.
I m. w kata – Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, Tarnowskie Góry, 20.10.2018r.
I m. w kumite i II m. w kata – III IKO UPPER SILESIA CUP – Siemianowice Śląskie, 29.09.2018r.
I m. w kumite i I m. w kata – Metropolitarny Turniej – Katowice, 02.06.2018r.
I m. w kumite i I m. w kata – IV Puchar Śląska – Ruda Śląska, 26.05.2018r.
Udział w Mistrzostwach Europy Juniorów – Varna, Bułgaria 19.05.2018r.
II m. w kata – Międzynarodowy Turniej PRZEŁĘCZ CUP – Dukla, 12.05.2018r.
I m. w kumite – VIII Otwarte Mistrzostwa Republiki Czeskiej – Hostinne, 21.04.2018r.
I m. w kumite i II m. w kata – XX Mistrzostwa Podkarpacia – Jasło, 14.04.2018r.
I m. w kumite i I m. w kata – V Turniej o Puchar Wójta Gminy Chodel – Chodel, 17.03.2018r.
I m. w WKF, I m. kata i III m. w kumite – Mistrzostwa Makroregionu Południowego – Krosno, 11.03.2018r.
I m. w kumiteIV Międzynarodowe Mistrzostwa Węgier – Budapeszt, 25.02.2018r.
III m. w kumite i III m. w kata – IV Puchar Podkarpacia – Jasło 02.12.2017r.
III m. w kata – Puchar Europy Juniorów – Bukareszt, 25.11.2017r.
I m. w kumite i I m. w kata – III Ogólnopolski Turniej – Biłgoraj, 12.11.2017r.
I m. w kumite i I m. w kata – III Ogólnopolski Turniej – Zamość, 07.10.2017r.
I m. w kata i II m. w kumite – Międzynarodowe Mistrzostwa Serbii – Belgrad, 30.09.2017r.
I m. w kata i II m. w kumite – XIX Mistrzostwa Podkarpacia – Krosno, 27.05.2017r.
III m. w kumite – VII Międzynarodowe Mistrzostwa Czech – Hostinne, 06.05.2017r.
I m. w kumite i I m. w kata – II Ogólnopolski Turniej PRZEŁĘCZ CUP – Dukla, 29.04.2017r.
I m. w kumite i I m. w kata – 4rd International Integration Cup – Tomaszów Lubelski, 23.04.2017r.
I m. w WKF i II m. w kata – Mistrzostwa Makroregionu Południowego – Przeworsk, 12.03.2017r.
II m. w kata i III m. w kumite – III Turniej o Puchar Burmistrza Zambrowa – Zambrów, 05.03.2017r.
I m. w kumite – III Międzynarodowe Mistrzostwa Węgier – Budapeszt, 26.02.2017r.
I m. w kumite i I m. w kata – Turniej o Puchar Tatr, Zakopane 03.12.2016r.
II m. w kumite i III m. w kata – Puchar Europy Juniorów, Lublin 26-27.11.2016r.
I m. w kumite i I m. w kata – III Puchar Podkarpacia – Mielec, 08.10.2016r.
I m. w kumite – VI Międzynarodowy Turniej GALIZIA CUP – Leżajsk, 24.09.2016r.
II m. w kumite i II m. w kata – 3rd International Integration Cup – Tomaszów Lubelski, 04.06.2016r.
Udział w Mistrzostwach Europy Juniorów – Varna, Bułgaria 21.05.2016r.
I m. w kumite i I m. w kata – I Ogólnopolski Turniej PRZEŁĘCZ CUP – Dukla, 30.04.2016r.
I m. w kumite – XVIII Mistrzostwa Podkarpacia – Jasło, 09.04.2016r.
I m. w kumite – VI Międzynarodowe Mistrzostwa Czech – Hostinne, 02.04.2016r.
I m. w kumite – V Piaseczyński Turniej IKO MAZOVIA CUP – Piaseczno, 20.03.2016r.
II m. w kumite – II Międzynarodowe Mistrzostwa Węgier – Budapeszt, 13.02.2016r.
I m. w kumite – I Noworoczny Turniej – Kuryłówka, 23.01.2016r.
I m. w kumite i III w kata – III Turniej o Puchar Wójta Gminy Chodel – Chodel, 17.01.2016r.
I m. w kumite i I m. w kata – VI Turniej Mikołajkowy – Łabuńki k/Zamościa, 12.12.2015r.
III m. w kumite  – Turniej Grand Prix Beskidów – Bielsko-Biała, 14.11.2015r.
II m. w kumite – XVI Turniej o Puchar Burmistrza Józefowa – Józefów 08.11.2015r.
II m. w kata i III w kumite – Turniej o Puchar Burmistrza Biecza – Biecz, 07.11.2015r.
I m. w kumite i III m. w kata – II Puchar Podkarpacia – Krosno, 24.10.2015r.
I m. w kata i II m. w kumite – III Ogólnopolski Turniej – Chełm, 10.10.2015r.
I m. w kumite – I Ogólnopolski Turniej – Zamość, 03.10.2015r.
II m. w kata – V Międzynarodowy Turniej GALIZIA CUP – Leżajsk, 26.09.2015r.
II m. w kata i III w kumite – Ogólnopolski Turniej, Giedlarowa 19.09.2015r.
I m. w kata i I m. w kumite – III Międzynarodowy Turniej TATARIA CUP, Nowa Sarzyna 13.06.2015r.
II m. w kumite – XI Ogólnopolski Turniej, Ostrów Mazowiecka, 31.05.2015r.
I m. w kata i II m. w kumite – XVII Mistrzostwa Podkarpacia – Przeworsk, 16.05.2015r.
I m. w kumite – Międzynarodowe Mistrzostwa Węgier – Budapeszt, 18.04.2015r.
III m. w kumite – IV Piaseczyński Turniej IKO MAZOVIA CUP – Piaseczno, 29.03.2015r.
I m. w kumite – VI Ogólnopolski Turniej – Rudnik, 21.02.2015r.
II m. w kumite – XV Ogólnopolski Turniej – Józefów, 08.11.2014r.
I m. w kumite – I Puchar Podkarpacia – Tarnobrzeg, 18.10.2014r.
I m. w kumite i I m. w kata – IV Międzynarodowy Turniej IKO GALIZIA CUP – Leżajsk, 27.09.2014r.
I m. w kata i II w kumite – II Ogólnopolski Turniej IKO TATARIA CUP – Nowa Sarzyna, 14.06.2014r.
II m. w kumite i III w kata – XVI Mistrzostwa Podkarpacia – Krosno, 24.05.2014r.
I m. w kumite – Międzynarodowy Turniej – Limanowa, 17.05.2014r.
II m. w kumite i II m. w kata – V Ogólnopolski Turniej – Rudnik, 22.02.2014
II m. w kumite i III w kata – Turniej IKO GALIZIA CUP – Leżajsk, 15.06.2013r.
III m. w kata – V Ogólnopolski Turniej – Krosno, 18.05.2013r.
III m. w kata – XV Mistrzostwa Podkarpacia – Przeworsk, 27.04.2013r.

Paradysz Korneliusz  3 kyu, ur. 04
7 miejsce w Rankingu na najlepszego zawodnika Krośnieńskiego KKK w 2019 roku
II m. w kata – Mistrzostwa Makroregionu Południowego – Wieliczka, 17.10.2020r.
I m. w kumite i I m. w kata – XXII Mistrzostwa Podkarpacia – Mielec, 29.02.2020r.
II m. w kumite i IV m. w kata – Puchar Polski, Włocławek 14.12.2019r.
I m. w kumite i I m. w kata – I Międzynarodowy Turniej – Olsztyn, 23.11.2019r.
I m. w kata i II m. w kumite – Międzynarodowy Turniej – Biłgoraj, 10.11.2019r.
III m. w kumite i V w kata – Międzynarodowy Turniej IKO Polish Open – Ostróda, 26.10.2019r.
VII m. w kumite – Mistrzostwa Polski Juniorów mł. w ramach OOM, Szczecin 12.10.2019r.
III m. w kumite i II m. w kata – XXI Mistrzostwa Podkarpacia – Dukla, 28.09.2019r.
I m. w kumite i I m. w kata – II „METROPOLIA CUP 2019”, Katowice 08.06.2019r.
I m. w kata – II Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin „PRZEŁĘCZ CUP”, Dukla 06.04.2019 r.
III m. w kumite – Mistrzostwa Makroregionu  Południowego, Leżajsk 30.03.2019r.
V m. w kumite – Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, Tarnowskie Góry, 20.10.2018r.
II m. w kata – V Puchar Podkarpacia, Jasło 16.03.2019r.
I m. w kata – XX Mistrzostwa Podkarpacia – Jasło, 14.04.2018r.
I m. w kata i II m. w WKF – Mistrzostwa Makroregionu Południowego – Krosno, 11.03.2018r.
I m. w kata – Puchar Polski – Wrocław, 09.12.2017r.
I m. w kata – IV Puchar Podkarpacia – Jasło 02.12.2017r.
I m. w kata – XIX Mistrzostwa Podkarpacia – Krosno, 27.05.2017r.
I m. w kata, i II m. w WKF – Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Przeworsk 12.03.2017r.
VII m. w kata – Puchar Europy Juniorów, Lublin 26-27.11.2016r.
I m. w kata i II m. w kumite – III Puchar Podkarpacia – Mielec, 08.10.2016r.
Udział w Mistrzostwach Europy Juniorów – Varna, Bułgaria 21.05.2016r.
II m. w kata – I Ogólnopolski Turniej PRZEŁĘCZ CUP – Dukla, 30.04.2016r.
I m. w kata – XVIII Mistrzostwa Podkarpacia – Jasło, 09.04.2016r.
III m. w kumite – V Piaseczyński Turniej IKO MAZOVIA CUP – Piaseczno, 20.03.2016r.
IV m. w kata – Puchar Europy Juniorów – Katowice, 05.12.2015r.
I m. w kata i II m. w kumite – Turniej o Puchar Burmistrza Biecza – Biecz, 07.11.2015r.
I m. w kata – V Międzynarodowy Turniej GALIZIA CUP – Leżajsk, 26.09.2015r.
II m. w kata – III Międzynarodowy Turniej TATARIA CUP, Nowa Sarzyna 13.06.2015r.
I m. w kata – XVII Mistrzostwa Podkarpacia – Przeworsk, 16.05.2015r.

Pikuła Karol – 5,2 kyu, ur. 07′
8 miejsce w Rankingu na najlepszego zawodnika Krośnieńskiego KKK w 2019 roku
II m. w kumite – Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików  – Wieliczka, 17.10.2020r.
I m. w kumite – VI Puchar Podkarpacia – Jasło, 03.10.2020r.
I m. w kumite i I m. w kata – Ogólnopolski Turniej – Dukla, 26.09.2020r.
I m. w kumite – XXII Mistrzostwa Podkarpacia – Mielec, 29.02.2020r.
I m. w kumite i II m. w kata – XXI Mistrzostwa Podkarpacia – Dukla, 28.09.2019r.
I m. w kumite i I m. w kata – Open  Tournament Roztochya CUP, Zhovka – Ukraina 15.09.2019r.
I m. w kumite i II m. w kata – II „METROPOLIA CUP 2019”, Katowice 08.06.2019r.
I m. w kumite i II m. w kata – Mistrzostwa Województwa Lubelskiego, Łabuńki k/Zamościa 13.04.2019r.
I m. w kumite – Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, Leżajsk 30.03.2019r.
III m. w kumiteV Międzynarodowe Mistrzostwa Węgier – Budapeszt, 23.03.2019r.
I m. w kumite i II w kata – V Puchar Podkarpacia, Jasło 16.03.2019r.
III m. w kumite – V Międzynarodowy Turniej, Zambrów 23.02.2019r.
I m. w kumite – VIII Mikołajkowy Turniej – Łabuńki k/Zamościa, 08.12.2018r.
I m. w kumite – Ogólnopolski Turniej „Gwarek Cup”, Libiąż, 01.12.2018r.
I m. w kumite i II m. w kata – III IKO UPPER SILESIA CUP – Siemianowice Śląskie, 29.09.2018r.
I m. w kumite – IV Puchar Śląska – Ruda Śląska, 26.05.2018r.
I m. w kumite – Międzynarodowy Turniej PRZEŁĘCZ CUP – Dukla, 12.05.2018r.
I m. w kumite – V Międzynarodowy Integracyjny Puchar – Tomaszów Lubelski, 28.04.2018r.
II m. w kumite – VIII Otwarte Mistrzostwa Republiki Czeskiej – Hostinne, 21.04.2018r.
II m. w kata – XX Mistrzostwa Podkarpacia – Jasło, 14.04.2018r.
I m. w kumite – V Turniej o Puchar Wójta Gminy Chodel – Chodel, 17.03.2018r.
I m. w kumite  – Ogólnopolski Turniej – Chełm, 10.03.2018r.
III m. w kumiteIV Międzynarodowe Mistrzostwa Węgier – Budapeszt, 25.02.2018r.
III m. w kumite – III Ogólnopolski Turniej – Biłgoraj, 12.11.2017r.
III m. w kumite  – III Ogólnopolski Turniej – Zamość, 07.10.2017r.
II m. w kata i III m. w kumite – Międzynarodowe Mistrzostwa Serbii – Belgrad, 30.09.2017r.
II m. w kumite – II Międzynarodowy Turniej – Białystok, 10.06.2017r.
II m. w kumite – VII Międzynarodowe Mistrzostwa Czech – Hostinne, 06.05.2017r.
I m. w kumite i II m. w kata – II Ogólnopolski Turniej PRZEŁĘCZ CUP – Dukla, 29.04.2017r.
I m. w kumite  – 4rd International Integration Cup – Tomaszów Lubelski, 23.04.2017r.
I m. w kumite – VI Piaseczyński Turniej IKO MAZOVIA CUP – Piaseczno, 02.04.2017r.
II m. w kumite – III Międzynarodowe Mistrzostwa Węgier – Budapeszt, 26.02.2017r.
I m. w kumite – Turniej o Puchar Tatr, Zakopane 03.12.2016r.
I m. w kumite – Ogólnopolski Turniej – Adamówka, 19.11.2016r.
III m. w kumite  – III Puchar Podkarpacia – Mielec, 08.10.2016r.
II m. w kumite  – 3rd International Integration Cup – Tomaszów Lubelski, 04.06.2016r.
III m. w kumite – XII Ogólnopolski Turniej – Ostrów Mazowiecka, 29.05.2016r.
III m. w kumite – II Puchar Śląska Dzieci i Młodzieży – Ruda Śląska 14.05.2016r.
II m. w kumite – I Ogólnopolski Turniej PRZEŁĘCZ CUP – Dukla, 30.04.2016r.
II m. w kumite – XVIII Mistrzostwa Podkarpacia – Jasło, 09.04.2016r.
III m. w kumite – VI Międzynarodowe Mistrzostwa Czech – Hostinne, 02.04.2016r.
II m. w kumite – V Piaseczyński Turniej IKO MAZOVIA CUP – Piaseczno, 20.03.2016r.
III m. w kumite – I Noworoczny Turniej – Kuryłówka, 23.01.2016r.
II m. w kumite i II w kata – III Turniej o Puchar Wójta Gminy Chodel – Chodel, 17.01.2016r.
I m. w kumite i III m. w kata – VI Turniej Mikołajkowy – Łabuńki k/Zamościa, 12.12.2015r.
II m. w kumite i II m. w kata – Turniej Grand Prix Beskidów – Bielsko-Biała, 14.11.2015r.
I m. w kumite – Turniej o Puchar Burmistrza Biecza – Biecz, 07.11.2015r.
II m. w kumite – II Puchar Podkarpacia – Krosno, 24.10.2015r.
Udział w Międzynarodowych Mistrzostwach Mołdawii – Kiszyniów 10.10.2015r.
II m. w kumite – I Ogólnopolski Turniej – Zamość, 03.10.2015r.
III m. w kata – V Międzynarodowy Turniej GALIZIA CUP – Leżajsk, 26.09.2015r.
I w kumite – Ogólnopolski Turniej, Giedlarowa 19.09.2015r.
I m. w kumite – III Międzynarodowy Turniej TATARIA CUP, Nowa Sarzyna 13.06.2015r.
I m. w kumite – XI Ogólnopolski Turniej, Ostrów Mazowiecka, 31.05.2015r.
I m. w kumite – II Międzynarodowy Turniej, Tomaszów Lubelski, 23.05.2015r.
II m. w kumite – XVII Mistrzostwa Podkarpacia – Przeworsk, 16.05.2015r.
I m. w kumite – Międzynarodowe Mistrzostwa Węgier – Budapeszt, 18.04.2015r.
I m. w kumite – IV Piaseczyński Turniej IKO MAZOVIA CUP – Piaseczno, 29.03.2015r.
III m. w kumite – VI Ogólnopolski Turniej – Rudnik, 21.02.2015r.
III m. w kumite – XV Ogólnopolski Turniej – Józefów, 08.11.2014r.
I m. w kumite – I Puchar Podkarpacia – Tarnobrzeg, 18.10.2014r.
I m. w kumite – IV Międzynarodowy Turniej IKO GALIZIA CUP – Leżajsk, 27.09.2014r.
I m. w kumite – XVI Mistrzostwa Podkarpacia – Krosno, 24.05.2014r.

Pitera Zofia – 5,2 kyu, ur.06′
9 miejsce w Rankingu na najlepszego zawodnika Krośnieńskiego KKK w 2019 roku
I m. w kumite – Puchar Polski, Włocławek 14.12.2019r.
III m. w kumite – Międzynarodowy Turniej IKO Polish Open – Ostróda, 26.10.2019r.
I m. w kumite – XXI Mistrzostwa Podkarpacia – Dukla, 28.09.2019r.
I m. w kumite i Najlepsza zawodniczka – Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, Leżajsk 30.03.2019r.
II m. w kumite – Mistrzostwa Województwa Lubelskiego, Łabuńki k/Zamościa 13.04.2019r.
III m. w kumite – V Międzynarodowe Mistrzostwa Węgier – Budapeszt, 23.03.2019r.
I m. w kumite – V Puchar Podkarpacia, Jasło 16.03.2019r.
I m. w kumite – V Międzynarodowy Turniej, Zambrów 23.02.2019r. II m. w kumite – Puchar Polski, Szczecinek, 08.12.2018r.
II m. w kumite – II Ogólnopolski Turniej – Chełm, 03.11.2018r.
II m. w kumite – VIII Otwarte Mistrzostwa Niemiec – Dortmund, 20.10.2018r.
I m. w kumite – IV Puchar Śląska – Ruda Śląska, 26.05.2018r.
I m. w kumite – Międzynarodowy Turniej PRZEŁĘCZ CUP – Dukla, 12.05.2018r.
III m. w kumite – XX Mistrzostwa Podkarpacia – Jasło, 14.04.2018r.
III m. w kumite – Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Krosno, 11.03.2018r.
I m. w kumite – IV Puchar Podkarpacia – Jasło 02.12.2017r.
I m. w kumite – III Ogólnopolski Turniej – Biłgoraj, 12.11.2017r.
I m. w kumite – XIX Mistrzostwa Podkarpacia – Krosno, 27.05.2017r.
I m. w kumite – 4rd International Integration Cup – Tomaszów Lubelski, 23.04.2017r.
III m. w kumite – Turniej o Puchar Tatr, Zakopane 03.12.2016r.
III m. w kumite – Puchar Europy Juniorów, Lublin 26-27.11.2016r.
I m. w kumite – Ogólnopolski Turniej – Adamówka, 19.11.2016r.
IV m. w kumite – XVII Turniej o Puchar Burmistrza Józefowa – Józefów 05.11.2016r.
II m. w kumite – III Puchar Podkarpacia – Mielec, 08.10.2016r.
I m. w kumite – VI Międzynarodowy Turniej GALIZIA CUP – Leżajsk, 24.09.2016r.
II m. w kumite i I m. w kata – 3rd International Integration Cup – Tomaszów Lubelski, 04.06.2016r.
I m. w kumite – II Puchar Śląska Dzieci i Młodzieży – Ruda Śląska 14.05.2016r.
I m. w kumite – I Ogólnopolski Turniej PRZEŁĘCZ CUP – Dukla, 30.04.2016r.
I m. w kumite – XVIII Mistrzostwa Podkarpacia – Jasło, 09.04.2016r.
I m. w kumite i najlepszy technik – VI Międzynarodowe Mistrzostwa Czech-Hostinne, 02.04.2016r.
I m. w kumite – V Piaseczyński Turniej IKO MAZOVIA CUP – Piaseczno, 20.03.2016r.
I m. w kumite i IV w kata – III Turniej o Puchar Wójta Gminy Chodel – Chodel, 17.01.2016r.
I m. w kumite i III m. w kata – VI Turniej Mikołajkowy – Łabuńki k/Zamościa, 12.12.2015r.
II m. w kumite i III m. w kata – Turniej Grand Prix Beskidów – Bielsko-Biała, 14.11.2015r.
III m. w kumite – XVI Turniej o Puchar Burmistrza Józefowa – Józefów 08.11.2015r.
I m. w kumite – Turniej o Puchar Burmistrza Biecza – Biecz, 07.11.2015r.
I m. w kumite i II m. w kata – II Puchar Podkarpacia – Krosno, 24.10.2015r.
I m. w kumite i II m. w kata – III Ogólnopolski Turniej – Chełm, 10.10.2015r.
III m. w kata – V Międzynarodowy Turniej GALIZIA CUP – Leżajsk, 26.09.2015r.
I w kumite – Ogólnopolski Turniej, Giedlarowa 19.09.2015r.
I m. w kumite – III Międzynarodowy Turniej TATARIA CUP, Nowa Sarzyna 13.06.2015r.
I m. w kumite i I m. w kata – II Międzynarodowy Turniej, Tomaszów Lubelski, 23.05.2015r.
I m. w kumite – XVII Mistrzostwa Podkarpacia – Przeworsk, 16.05.2015r.
I m. w kumite – Międzynarodowe Mistrzostwa Węgier – Budapeszt, 18.04.2015r.
I m. w kumite – IV Piaseczyński Turniej IKO MAZOVIA CUP – Piaseczno, 29.03.2015r.
I m. w kumite – VI Ogólnopolski Turniej – Rudnik, 21.02.2015r.
I m. w kumite – XV Ogólnopolski Turniej – Józefów, 08.11.2014r.
III m. w kumite – I Puchar Podkarpacia – Tarnobrzeg, 18.10.2014r.
III m. w kumite – II Ogólnopolski Turniej IKO TATARIA CUP – Nowa Sarzyna, 14.06.2014r.
I m. w kumite – V Ogólnopolski Turniej – Krosno, 18.05.2013r.


Korona_Karina
Korona Karina  6,2  kyu, ur. 08
10 miejsce w Rankingu na najlepszego zawodnika Krośnieńskiego KKK w 2019 roku
II m. w kumite i III w kata – Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Wieliczka, 17.10.2020r.
II m. w kumite i III m. w kata – VI Puchar Podkarpacia – Jasło, 03.10.2020r.
III m. w kumite i II m. w kata – Ogólnopolski Turniej – Dukla, 26.09.2020r.
I m. w kumite i II m. w kata – Ogólnopolski Turniej „Gwarek Cup”, Libiąż, 14.12.2019r.
II m. w kumite i III m. w kata – Międzynarodowy Turniej – Biłgoraj, 10.11.2019r.
II w kata – Międzynarodowy Turniej IKO Polish Open – Ostróda, 26.10.2019r.
I m. w kumite i I m. w kata – XXI Mistrzostwa Podkarpacia – Dukla, 28.09.2019r.
III m. w kumite i I m. w kata – II „METROPOLIA CUP 2019”, Katowice 08.06.2019r.
II m. w kumite – V Puchar Śląska, Ruda Śląska 25.05.2019r.
II m. w kata – Międzynarodowy Turniej, Łabuńki k/Zamościa 13.04.2019r.
III m. w kumite i II w kata – Międzynarodowy Turniej, Chodel k/Lublina 16.03.2019r.
II m. w kumiteV Międzynarodowe Mistrzostwa Węgier – Budapeszt, 23.03.2019r.
II m. w kumite i II m. w kata – VIII Mikołajkowy Turniej – Łabuńki k/Zamościa, 08.12.2018r.
I m. w kata i III m. w kumite – Ogólnopolski Turniej „Gwarek Cup”, Libiąż, 01.12.2018r.
III m. w kumite – Puchar Europy Juniorów, Kiszyniów – Mołdawia, 17.11.2018r.
III m. w kumite – II Ogólnopolski Turniej – Chełm, 03.11.2018r.
I m. w kumite i III m. w kata – IV Ogólnopolski Turniej – Płoskie k/Zamościa, 06.10.2018r.
III m. w kata – III IKO UPPER SILESIA CUP – Siemianowice Śląskie, 29.09.2018r.
II m. w kumite i II m. w kata – Metropolitarny Turniej – Katowice, 02.06.2018r.
III m. w kumite – IV Puchar Śląska – Ruda Śląska, 26.05.2018r.
II m. w kumite i II m. w kata – Międzynarodowy Turniej PRZEŁĘCZ CUP – Dukla, 12.05.2018r.
II m. w kumite i II m. w kata – V Międzynarodowy Integracyjny Puchar – Tomaszów Lubelski, 28.04.2018r.
II m. w kumite – VIII Otwarte Mistrzostwa Republiki Czeskiej – Hostinne, 21.04.2018r.
II m. w kumite  – Ogólnopolski Turniej – Chełm, 10.03.2018r.
I m. w kumiteIV Międzynarodowe Mistrzostwa Węgier – Budapeszt, 25.02.2018r.
I m. w kumite – IV Puchar Podkarpacia – Jasło 02.12.2017r.
I m. w kumite i I m. w kata – III Ogólnopolski Turniej – Biłgoraj, 12.11.2017r.
I m. w kumite i II m. w kata – Ogólnopolski Turniej – Chełm, 28.10.2017r.
I m. w kata i II m. w kumite – III Ogólnopolski Turniej – Zamość, 07.10.2017r.
I m. w kumite i II m.  w kata – XIX Mistrzostwa Podkarpacia – Krosno, 27.05.2017r.
I m. w kumite i I m. w kata – III Ogólnopolski Turniej – Łabuńki k/Zamościa, 06.05.2017r.
I m. w kumite i II m. w kata – II Ogólnopolski Turniej PRZEŁĘCZ CUP – Dukla, 29.04.2017r.
I m. w kumite i I m. w kata – 4rd International Integration Cup – Tomaszów Lubelski, 23.04.2017r.
III m. w kumite – VI Piaseczyński Turniej IKO MAZOVIA CUP – Piaseczno, 02.04.2017r.
I m. w kata – IV Turniej o Puchar Wójta Gminy Chodel, Chodel 11.03.2017r.
II m. w kumite – III Międzynarodowe Mistrzostwa Węgier – Budapeszt, 26.02.2017r.
I m. w kumite i III m. w kata – Turniej o Puchar Tatr, Zakopane 03.12.2016r.
I m. w kumite – Ogólnopolski Turniej – Adamówka, 19.11.2016r.
III m. w kumite – 3rd International Integration Cup – Tomaszów Lubelski, 04.06.2016r.
I m. w kumite – I Ogólnopolski Turniej PRZEŁĘCZ CUP – Dukla, 30.04.2016r.
II m. w kumite – I Noworoczny Turniej – Kuryłówka, 23.01.2016r.
II m. w kata – Turniej o Puchar Burmistrza Biecza – Biecz, 07.11.2015r.
III m. w kumite i III m. w kata – II Puchar Podkarpacia – Krosno, 24.10.2015r.
III m. w kata – V Międzynarodowy Turniej „One World One Kyokushin” – Limanowa 23.05.2015r.

SENIORZY KLUBU
paradysz
Paradysz Kryspin – 1 Dan, ur.98′
II m. w kata – Mistrzostwa Makroregionu Południowego – Wieliczka, 17.10.2020r.
I m. w kumite i III m. w kata – Mistrzostwa Polski Młodzieżowców – Maków Mazowiecki, 16.11.2019r.
II w kata – Międzynarodowy Turniej IKO Polish Open – Ostróda, 26.10.2019r.
I m. w kata – Mistrzostwa Makroregionu  Południowego, Leżajsk 30.03.2019r.
II m. w kumite i II m. w kata – Mistrzostwa Polski Młodzieżowców – Ełk, 10.11.2018r.
II m. w kumite – Mistrzostwa Makroregionu Południowego – Krosno, 11.03.2018r.
I m. w kumite i III m. w kata Mistrzostwa Polski Młodzieżowców, Koszalin 16.12.2017r.
I m. w kata – Mistrzostwa Makroregionu Południowego – Przeworsk, 12.03.2017r.
Członek Kadry Narodowej IKO Karate Kyokushin 2016
II m. w kumite i V m. w kata – XXVII Mistrzostwa Polski Młodzieżowców, Szczecinek 12.11.2016r.
I m. w kata – VI Międzynarodowy Turniej GALIZIA CUP – Leżajsk, 24.09.2016r.
I m. w kata – IV Międzynarodowy Turniej TATARIA CUP, Nowa Sarzyna 11.06.2016r.
V m. w kata i VI m. w kumite – Mistrzostwa Europy Juniorów – Varna, Bułgaria 21.05.2016r.
I m. w kumite i I m. w kata – XVIII Mistrzostwa Podkarpacia – Jasło, 09.04.2016r.
II m. w kata – V Piaseczyński Turniej IKO MAZOVIA CUP – Piaseczno, 20.03.2016r.
I m. w kumite i II m. w kata – XII Puchar Polski – Gdańsk, 12.12.2015r.
I m. w kumite i II m. w kata – Puchar Europy Juniorów – Katowice, 05.12.2015r.
I m. w kumite i III m. w kata – Turniej o Puchar Burmistrza Biecza – Biecz, 07.11.2015r.
I m. w kumite i I m. w kata – II Puchar Podkarpacia – Krosno, 24.10.2015r.
IV m. w kata i VI m. w kumite – Mistrzostwa Polski Juniorów – Wieliczka, 17.10.2015r.
I m. w kata – I Ogólnopolski Turniej – Zamość, 03.10.2015r.

Bożek Gabriel  1 kyu, ur. 97
I m. w kumite – Mistrzostwa Makroregionu Południowego – Wieliczka, 17.10.2020r.
III m. w kumite – Puchar Polski, Włocławek 14.12.2019r.
I m. w kumite – Mistrzostwa Makroregionu  Południowego, Leżajsk 30.03.2019r.
I m. w kumite  – Mistrzostwa Polski Młodzieżowców – Ełk, 10.11.2018r.
I m. w kumite – Mistrzostwa Makroregionu Południowego – Krosno, 11.03.2018r.
I m. w kumite  Mistrzostwa Polski Młodzieżowców, Koszalin 16.12.2017r.

Dobrzański Patryk – 1 kyu, ur. 00
II m. w kumite – Mistrzostwa Makroregionu  Południowego, Leżajsk 30.03.2019r.
VI m. w kumite – Mistrzostwa Polski Młodzieżowców – Ełk, 10.11.2018r.
III m. w kumite i III w WKF – Mistrzostwa Makroregionu Południowego – Krosno, 11.03.2018r.
II m. w kumite – IV Puchar Podkarpacia – Jasło 02.12.2017r.
I m. w WKF i II m. w kumite – Mistrzostwa Makroregionu Południowego – Przeworsk, 12.03.2017r.
III m. w kumite – XVI Mistrzostwa Podkarpacia – Krosno, 24.05.2014r.
III m. w kumite – Turniej o Puchar Burmistrza Biecza – Biecz, 07.11.2015r.
III m. w kumite – II Puchar Podkarpacia – Krosno, 24.10.2015r.
III m. w kumite – Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Jedlicze, 15.03.2015r.
I m. w kumite – I Ogólnopolski Turniej PRZEŁĘCZ CUP – Dukla, 30.04.2016r.
II m. w kumite – XVIII Mistrzostwa Podkarpacia – Jasło, 09.04.2016r.
II m. w kumite  – III Puchar Podkarpacia – Mielec, 08.10.2016r.
III m. w kumite – Mistrzostwa Polski Juniorów, Olsztyn 22.10.2016r.

IMG 1054
Sawczuk Jeremi – 1 kyu, ur. 98′
III m. w kumite – Mistrzostwa Makroregionu  Południowego, Leżajsk 30.03.2019r.
III m. w WKF – Mistrzostwa Makroregionu Południowego – Krosno, 11.03.2018r.
II m. w kumite – I Ogólnopolski Turniej PRZEŁĘCZ CUP – Dukla, 30.04.2016r.
I m. w kumite – XVIII Mistrzostwa Podkarpacia – Jasło, 09.04.2016r.
II m. w kumite – Mistrzostwa Makroregionu Południowego – Leżajsk, 12.03.2016r.
I m. w kumite  – Puchar Europy Juniorów – Katowice, 05.12.2015r.
II m. w kumite – Turniej o Puchar Burmistrza Biecza – Biecz, 07.11.2015r.
III m. w kumite – II Puchar Podkarpacia – Krosno, 24.10.2015r.
II m. w kumite – III Międzynarodowy Turniej TATARIA CUP, Nowa Sarzyna 13.06.2015r.
II m. w kumite – V Międzynarodowy Turniej „One World One Kyokushin” – Limanowa 23.05.2015r.
II m. w kumite – IV Międzynarodowy Turniej IKO GALIZIA CUP – Leżajsk, 27.09.2014r.
III w kumite – II Ogólnopolski Turniej IKO TATARIA CUP – Nowa Sarzyna, 14.06.2014r.
III m. w kumite – Mistrzostwa Makroregionu Południowego – Sanok, 08.03.2014r.
III m. w kumite – III Ogólnopolski Turniej – Limanowa, 25.05.2013r.
II m. w kumite – V Ogólnopolski Turniej – Krosno, 18.05.2013r.
II m. w kumite – XV Mistrzostwa Podkarpacia – Przeworsk, 27.04.2013r.
II m. w kumite – IV Podkarpacki Turniej – Brzozów, 24.11.2012r.
III m. w kumite – III Ogólnopolski Turniej – Limanowa, 25.05.2012r.

Pikuła Tomasz 3 kyu, ur. 85
III m. w kumite – VIII Otwarte Mistrzostwa Niemiec – Dortmund, 20.10.2018r.
I m. w kumite – VIII Otwarte Mistrzostwa Republiki Czeskiej – Hostinne, 21.04.2018r.
III m. w kumite – VII Piaseczyński Turniej MAZOVIA CUP 2018 – Piaseczno, 24.03.2018r.

POZOSTALI ZAWODNICY DO 18 LAT
 
Wajda Maja
Wajda Maja – 4 kyu, ur. 05
I m. w kumite – Mistrzostwa Makroregionu Południowego – Wieliczka, 17.10.2020r.
I m. w kumite – VI Puchar Podkarpacia – Jasło, 03.10.2020r.
I m. w kumite – XXII Mistrzostwa Podkarpacia – Mielec, 29.02.2020r.
III m. w kumite  – Międzynarodowy Turniej IKO Polish Open – Ostróda, 26.10.2019r.
VII m. w kumite – Mistrzostwa Polski Juniorów mł. w ramach OOM, Szczecin 12.10.2019r.
II m. w kumite – Mistrzostwa Województwa Lubelskiego, Łabuńki k/Zamościa 13.04.2019r.
I m. w kumiteV Międzynarodowe Mistrzostwa Węgier – Budapeszt, 23.03.2019r.
III m. w kumite – Puchar Polski, Szczecinek, 08.12.2018r.
I m. w kumite – Puchar Europy Juniorów, Kiszyniów – Mołdawia, 17.11.2018r.
Udział w Mistrzostwach Europy Juniorów – Varna, Bułgaria 19.05.2018r.
I m. w kumite – VIII Otwarte Mistrzostwa Republiki Czeskiej – Hostinne, 21.04.2018r.
I m. w kumite – XX Mistrzostwa Podkarpacia – Jasło, 14.04.2018r.
I m. w kumite – V Turniej o Puchar Wójta Gminy Chodel – Chodel, 17.03.2018r.
I m. w kumite – Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Krosno, 11.03.2018r.
II m. w kumiteIV Międzynarodowe Mistrzostwa Węgier – Budapeszt, 25.02.2018r.
III m. w kumite – IV Puchar Podkarpacia – Jasło 02.12.2017r.
III m. w kumite – III Ogólnopolski Turniej – Biłgoraj, 12.11.2017r.
II m. w kumite – Ogólnopolski Turniej – Chełm, 28.10.2017r.
II m. w kumite – III Ogólnopolski Turniej – Zamość, 07.10.2017r.
II m. w kumite – XIX Mistrzostwa Podkarpacia – Krosno, 27.05.2017r.
III m. w kumite – VII Międzynarodowe Mistrzostwa Czech – Hostinne, 06.05.2017r.
II m. w kumite – II Ogólnopolski Turniej PRZEŁĘCZ CUP – Dukla, 29.04.2017r.
I m. w kumite – III Międzynarodowe Mistrzostwa Węgier – Budapeszt, 26.02.2017r.
II m. w kumite – Ogólnopolski Turniej – Adamówka, 19.11.2016r.
I m. w kumite – IV Międzynarodowy Turniej TATARIA CUP, Nowa Sarzyna 11.06.2016r.
III m. w kumite – VI Międzynarodowe Mistrzostwa Czech – Hostinne, 02.04.2016r.
II w kumite – XVI Mistrzostwa Podkarpacia – Krosno, 24.05.2014r.


Kasprzyk Gabriela
Kasprzyk Gabriela – 5,1 kyu, ur. 06
I m. w kumite – XXII Mistrzostwa Podkarpacia – Mielec, 29.02.2020r.
I m. w kumite – XXI Mistrzostwa Podkarpacia – Dukla, 28.09.2019r.
I m. w kumite – V Puchar Podkarpacia, Jasło 16.03.2019r.
II m. w kumite  – VIII Mikołajkowy Turniej – Łabuńki k/Zamościa, 08.12.2018r.
III m. w kumite – XX Mistrzostwa Podkarpacia – Jasło, 14.04.2018r.
III m. w kumite – IV Puchar Podkarpacia – Jasło 02.12.2017r.
III m. w kumite – III Ogólnopolski Turniej – Zamość, 07.10.2017r.
III m. w kumite  – II Ogólnopolski Turniej PRZEŁĘCZ CUP – Dukla, 29.04.2017r.
I m. w kumite  – 4rd International Integration Cup – Tomaszów Lubelski, 23.04.2017r.
III m. w kumite – Ogólnopolski Turniej – Adamówka, 19.11.2016r.
III m. w kumite  – III Puchar Podkarpacia – Mielec, 08.10.2016r.
II m. w kumite – VI Międzynarodowy Turniej GALIZIA CUP – Leżajsk, 24.09.2016r.
IV m. w kumite – IV Międzynarodowy Turniej TATARIA CUP, Nowa Sarzyna 11.06.2016r.
II m. w kumite – XVIII Mistrzostwa Podkarpacia – Jasło, 09.04.2016r.
I m. w kumite – Turniej o Puchar Burmistrza Biecza – Biecz, 07.11.2015r.
II m. w kumite – II Puchar Podkarpacia – Krosno, 24.10.2015r.

Gazda_Emilia
Gazda Emilia  6,3 kyu, ur. 07
II m. w kumite – XXII Mistrzostwa Podkarpacia – Mielec, 29.02.2020r.
III m. w kumite – XXI Mistrzostwa Podkarpacia – Dukla, 28.09.2019r.
II m. w kumiteV Międzynarodowe Mistrzostwa Węgier – Budapeszt, 23.03.2019r.
II m. w kumite – V Puchar Podkarpacia, Jasło 16.03.2019r.
III m. w kumite – XX Mistrzostwa Podkarpacia – Jasło, 14.04.2018r.
I m. w kumite – Ogólnopolski Turniej – Chełm, 10.03.2018r.
III m. w kumiteIV Międzynarodowe Mistrzostwa Węgier – Budapeszt, 25.02.2018r.
III m. w kumite – III Ogólnopolski Turniej – Biłgoraj, 12.11.2017r.
II m. w kata – Ogólnopolski Turniej – Chełm, 28.10.2017r.
I m. w kata i III m. w kumite – III Ogólnopolski Turniej – Zamość, 07.10.2017r.
II m. w kumite i III m. w kata – XIX Mistrzostwa Podkarpacia – Krosno, 27.05.2017r.
I m. w kata i III m. w kumite – II Ogólnopolski Turniej PRZEŁĘCZ CUP – Dukla, 29.04.2017r.
II m. w kumite – VI Piaseczyński Turniej IKO MAZOVIA CUP – Piaseczno, 02.04.2017r.
I m. w kumite – III Międzynarodowe Mistrzostwa Węgier – Budapeszt, 26.02.2017r.
III m. w kumite i II m. w kata – Turniej o Puchar Tatr, Zakopane 03.12.2016r.
II m. w kumite – Ogólnopolski Turniej – Adamówka, 19.11.2016r.
II m. w kumite – XVII Turniej o Puchar Burmistrza Józefowa – Józefów 05.11.2016r.
III m. w kumite i III m. w kata – III Puchar Podkarpacia – Mielec, 08.10.2016r.
II m. w kumite i III m. w kata – 3rd International Integration Cup – Tomaszów Lubelski, 04.06.2016r.
III m. w kumite i II m. w kata – I Ogólnopolski Turniej PRZEŁĘCZ CUP – Dukla, 30.04.2016r.
I m. w kumite i II m. w kata – XVIII Mistrzostwa Podkarpacia – Jasło, 09.04.2016r.
II m. w kumite – VI Międzynarodowe Mistrzostwa Czech – Hostinne, 02.04.2016r.
III m. w kumite – II Międzynarodowe Mistrzostwa Węgier – Budapeszt, 13.02.2016r.
I m. w kumite – I Noworoczny Turniej – Kuryłówka, 23.01.2016r.
III m. w kumite  – VI Turniej Mikołajkowy – Łabuńki k/Zamościa, 12.12.2015r.
II m. w kumite – Turniej o Puchar Burmistrza Biecza – Biecz, 07.11.2015r.

sudyka

Sudyka Adrian 6,2 kyu, ur. 09
I m. w kumite – VI Puchar Podkarpacia – Jasło, 03.10.2020r.
III m. w kumite – Ogólnopolski Turniej – Dukla, 26.09.2020r.
III m. w kumite – IX Turniej Mikołajkowy – Łabuńki k/Zamościa, 14.12.2019r.
I m. w kumite – XXI Mistrzostwa Podkarpacia – Dukla, 28.09.2019r.
III m. w kumite – Międzynarodowy Turniej, Łabuńki k/Zamościa 13.04.2019r.
I m. w kumite i II m. w kata – Metropolitarny Turniej – Katowice, 02.06.2018r.
III m. w kumite – Ogólnopolski Turniej – Łabuńki k/Zamościa, 26.05.2018r.
I m. w kumite i II m. w kata – Międzynarodowy Turniej PRZEŁĘCZ CUP – Dukla, 12.05.2018r.
II m. w kumite – III Ogólnopolski Turniej – Biłgoraj, 12.11.2017r.
I m. w kumite – Ogólnopolski Turniej – Chełm, 28.10.2017r.
II m. w kumite – III Ogólnopolski Turniej – Zamość, 07.10.2017r.
I m.  w kumite – XIX Mistrzostwa Podkarpacia – Krosno, 27.05.2017r.
II m. w kumite – II Ogólnopolski Turniej PRZEŁĘCZ CUP – Dukla, 29.04.2017r.
II m. w kumite  – 4rd International Integration Cup – Tomaszów Lubelski, 23.04.2017r.
III m. w kumite – Turniej o Puchar Tatr, Zakopane 03.12.2016r.
I m. w kumite – Ogólnopolski Turniej – Adamówka, 19.11.2016r.
I m. w kumite – VI Międzynarodowy Turniej GALIZIA CUP – Leżajsk, 24.09.2016r.
I m. w kumite – III Puchar Podkarpacia – Mielec, 08.10.2016r.

Szybiak_Maciej
Szybiak Maciej  5,1 kyu, ur. 07
I m. w kata – Ogólnopolski Turniej – Łabuńki, 17.10.2020r.
II m. w kata – VI Puchar Podkarpacia – Jasło, 03.10.2020r.
III m. w kata – Ogólnopolski Turniej – Dukla, 26.09.2020r.
III m. w kata – Międzynarodowy Turniej – Biłgoraj, 10.11.2019r.
III m. w kata – XXI Mistrzostwa Podkarpacia – Dukla, 28.09.2019r.
III m. w kata – II Ogólnopolski Turniej – Chełm, 03.11.2018r.
II m. w kata – V Turniej o Puchar Wójta Gminy Chodel – Chodel, 17.03.2018r.
III m. w kumite i III m. w kata – III Ogólnopolski Turniej – Biłgoraj, 12.11.2017r.
III m. w kumite – III Ogólnopolski Turniej – Łabuńki k/Zamościa, 06.05.2017r.
I m. w kata – 4rd International Integration Cup – Tomaszów Lubelski, 23.04.2017r.
III m. w kata – Turniej o Puchar Tatr, Zakopane 03.12.2016r.
III m. w kata – VI Międzynarodowy Turniej – Limanowa, 14.05.2016r.
II m. w kata – Turniej o Puchar Burmistrza Biecza – Biecz, 07.11.2015r.
IV m. w kata – III Ogólnopolski Turniej – Chełm, 10.10.2015r.
III m. w kata  – I Ogólnopolski Turniej – Zamość, 03.10.2015r.
II m. w kata – III Międzynarodowy Turniej TATARIA CUP, Nowa Sarzyna 13.06.2015r.
I m. w kata – XVII Mistrzostwa Podkarpacia – Przeworsk, 16.05.2015r.
I m. w kata – II Ogólnopolski Turniej IKO TATARIA CUP – Nowa Sarzyna, 14.06.2014r.

Śmietana Jolanta – 8,3 kyu, ur. 10
I m. w kata – II Ogólnopolski Turniej – Chełm, 03.11.2018r.
I m. w kumite i I m. w kata – IV Ogólnopolski Turniej – Płoskie k/Zamościa, 06.10.2018r.
II m. w kumite i III m. w kata – III IKO UPPER SILESIA CUP – Siemianowice Śląskie, 29.09.2018r.
I m. w kata i II m. w kumite – Międzynarodowy Turniej PRZEŁĘCZ CUP – Dukla, 12.05.2018r.
I m. w kata i III m. w kumite – V Międzynarodowy Integracyjny Puchar – Tomaszów Lubelski, 28.04.2018r.
I m. w kata i III m. w kumite – V Turniej o Puchar Wójta Gminy Chodel – Chodel, 17.03.2018r.
III m. w kumite – Ogólnopolski Turniej – Chełm, 10.03.2018r.
I m. w kata – IV Puchar Podkarpacia – Jasło 02.12.2017r.
I m. w kata i II m. w kumite – III Ogólnopolski Turniej – Biłgoraj, 12.11.2017r.
I m. w kumite i I m. w kata – III Ogólnopolski Turniej – Zamość, 07.10.2017r.
I m. w kata i III m.  w kumite – XIX Mistrzostwa Podkarpacia – Krosno, 27.05.2017r.
I m. w kumite i I m. w kata – III Ogólnopolski Turniej – Łabuńki k/Zamościa, 06.05.2017r.
I m. w kata i III m. w kumite – II Ogólnopolski Turniej PRZEŁĘCZ CUP – Dukla, 29.04.2017r.

ZAWODNICY JUŻ NIETRENUJĄCY W KLUBIE
Szczepańska Karolina – 1 Dan, ur. 94′ karate kyokushin trenowała od 2002 do 2013 roku.
III m. w kumite i IV w kata – Mistrzostwa Europy Juniorów – Belgrad, Serbia, 8.12.2012r.
I m. w kata – XXIII Mistrzostwa Polski Młodzieżowców – Szczecinek, 13.10.2012r.
I m. w kata i II m. w kumite – XIV Mistrzostwa Podkarpacia – Krosno, 01.04.2012r.
I m. w kumite i I m. w kata – Mistrzostwa Makroregionu Południowego – Wieliczka, 17.03.2012r.
II m. w kumite – Mistrzostwa Europy Juniorów – Warszawa 17.12.2011r.
I m. w kata i II m. w kumite – IV Ogólnopolski Turniej – Krosno 19.11.2011r.
I m. w kata – VIII Puchar Polski Młodzików i Juniorów – Włocławek 12.11.2011r.
I m. w kata i II m. w kumite – VIII Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w ramach OOM – Łomża, 2-3.05.2011r.
I m. w kumite i I m. w kata – XIII Mistrzostwa Podkarpacia – Pilzno, 16.04.2011r.
I m. w kumite i I m. w kata – Mistrzostwa Makroregionu Południowego – Kraków, 09.04.2011r.
I m. w kumite i I m. w kata – XII Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej KK – Tarnów, 05.12.2010r.
I m. w kata i II m. w kumite – VII Puchar Polski Młodzików i Juniorów Młodszych – Legnica, 26-27.11.2010r.
III m. w kumite – X Mistrzostwa Europy Open – Belgrad 6-7.11.2010r.
I m. w kumite i I m. w kata – III Ogólnopolski Turniej KK – Krosno 30.10.2010r.
I m. w kumite – III Ogólnopolski Turniej KK – Leżajsk, 23.10.2010r.
Im. w kata i I m. w kumite – Ogólnopolski Turniej KK – Radzyń Podlaski, 16.10.2010r.
I m. w kata i III m. w kumite – Otwarte Mistrzostwa Austrii – Wiedeń, 06.06.2010r.
I m. w kata – VII Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych KK w ramach OOM – Radzymin, 15-16.05.2010r.
I m. w kata i I m. w kumite – XII Mistrzostwa Podkarpacia – Nowa Sarzyna, 24.04.2010r.
I m. w kata i II m. w kumite – Mistrzostwa Makroregionu Południowego KK – Jarosław, 27.03.2010r.
II m. w kumite – Ogólnopolski Turniej KK – Przeworsk, 13.02.2010r.
I m. w kata i I m. w kumite – XI Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej KK – Tarnów, 6.12.2009r
I m. w kata – VI Puchar Polski Młodzików i Juniorów Młodszych KK – Krosno, 28.11.2009r. I m. w kata i I m. w kumite – VI Mistrzostwa Mazowsza w Karate – Michałowice 08.11.2009
III m. w kumite – II Ogólnopolski Turniej KK – Nowa Sarzyna, 26.09.2009r.
I m. w kata – Międzynarodowe Mistrzostwa Austrii – Wiedeń, 07.06.2009r.
I m. w kata i I m. w kumite – Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Młodzików KK – Tomaszów Lubelski, 31.05.2009r.
III m. w kumite – I Ogólnopolski Turniej o Puchar Burmistrza Leżajska – 23.05.2009r.
II m. w kumite – Ogólnopolski Turniej KK Dzieci, Młodzieży i Seniorów – Sandomierz, 16.05.2009r.
I m. w kata i III m. w kumite – XI Mistrzostwa Podkarpacia Dzieci i Młodzieży KK – Jasło, 18.04.2009r.
I m. w kumite – V Ogólnopolski Turniej KK – Przeworsk, 22.03.2009r.
I m. w kata i II m. w kumite – X Ogólnopolski Turniej Gwiazdkowy KK – Kraków, 13.12.2008r.
I m. w kata i I m. w kumite – X Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej KK – Tarnów, 07.12.2008r.
I m. w kata i I m. w kumite – Ogólnopolski Turniej KK – Lublin, 06.12.2008r.
I m. w kata i I m. w kumite – I Podkarpacki Turniej KK – Brzozów, 23.11.2008r.
I m. w kata – V Puchar Polski Młodzików i Juniorów Młodszych KK – Koszalin, 18.10.2008r.
I m. w kata – Otwarte Mistrzostwa Austrii, Wiedeń 15.06.2008r.
I m. w kata,I m. w kata synchronicznym i III m. w kumite – II Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzieży KK, 07.06.2008r.
I m. w kata – XII Turniej Kadetów i Juniorów Młodszych KK – Ruda Ślaska, 25.05.2008r.
I m. w kata i I m. w kumite – Ogólnopolski Turniej KK o Puchar Burmistrza Sandomierza – 17.05.2008r.
I m. w kata i III m. w kumite – X Mistrzostwa Podkarpacia Dzieci i Młodzieży KK, Tarnobrzeg 12.04.2008r.
I m. w kata i I m. w kumite – Ogólnopolski Turniej KK – Przeworsk, 16.03.2008r.
I m. w kata i I m. w kumite – Międzywojewódzki Turniej KK, Łabuńki 16.02.2008r.
I m. w kata – IX Ogólnopolski Turniej Gwiazdkowy KK, Kraków 15.12.2007
I m. w kata – Otwarty Turniej Karate w Nowym Sączu, 09.12.2007r.
I m. w kata – IX Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej, Tarnów 02.12.2007r.
I m. w kata i II m. w kumite – Ogólnopolski Festiwal KK – Lublin, 01.12.2007r.
I m. w kata i II m. w kumite – Ogólnopolski Turniej KK o Puchar Burmistrza Sandomierza, 28.10.2007r.
I m. w kata – 10th Slovakian International Championship – Słowacja – Muzla, 06.10.2007r.
I m. w kata – XI Ogólnopolski Turniej KK o Puchar Prezydenta Sieradza – 29.09.2007r.
I m. w kata i III m. kumite full kontakt – Otwarte Mistrzostwa Austrii – Wiedeń, 17.06.2007r.
II m. w kata artystycznym i III m. w kata – Międzynarodowy Turniej KK o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy – 9.06.07r.
I m. w kata i I m. w kumite – Turniej KK o Puchar Burmistrza – Kolbuszowa, 02.06.2007r.
I m. w kata I m. w kata synchronicznym i II m. w kumite – Międzynarodowy Turniej KK w Krośnie, 12.05.2007r.
I m. w kata ; I m. w kata synchronicznym i III m. w kumite – IX Mistrzostwa Podkarpacia KK w Przeworsku – 25.03.2007r.
I m.w kata i I m. w kumite – Międzynarodowy Turniej KK – Łabuńki 03.03.2007
I m. w kata – Gwiazdkowy Turniej KK Kata Dzieci i Młodzieży – Mielec, 23.12.2006r.
I m. w kata i II m. w kata synchronicznym – VIII Ogólnopolski Turniej KK – Kraków, 16.12.2006r.
I m. w kata – VIII Mikołajkowy Turniej Karate Kyokushin w Tarnowie, 03.12.2006r.
I m. w kata – Międzynarodowy Turniej KK – Wrocław 11.11.2006r.
I m. w kata i II m. w kumite – Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego KK – Nałęczów 28.10.2006r.
III m. w kata – Ogólnopolski Turniej KK – Sieradz 30.09.2006r.
I m. w kumite – Ogólnopolski Turniej KK – Sandomierz 20.05.2006r.
I m. w kata – VIII Mistrzostwa Podkarpacia – Rzeszów 02.04.2006r.
I m. w kata – II Ogólnopolski Turniej KK – Przeworsk 19.02.2006r.
III m w kata – III Puchar Podkarpacia KK – Rzeszów 12.02.2006r.
II m. w kata – VI Ogólnopolski Turniej KK – Nowy Sącz 18.12.2005r.
I m. w kata – Turniej Gwiazdkowy „Pierwszy krok” – Rzeszów 11.12.2005r.

Agata
Kandefer Agata – 2 kyu ur. 00. karate kyokushin trenowała od 2008 do 2017 roku
II m. w kata  – XIX Mistrzostwa Podkarpacia – Krosno, 27.05.2017r.
VI m. w kumite i VI m. w kata – Puchar Europy Juniorów, Lublin 26-27.11.2016r.
IV m. w kata – Mistrzostwa Polski Juniorów, Olsztyn 22.10.2016r.
III m. w kata – IV Międzynarodowy Turniej TATARIA CUP, Nowa Sarzyna 11.06.2016r.
Udział w Mistrzostwach Europy Juniorów – Varna, Bułgaria 21.05.2016r.
I m. w kata – XVIII Mistrzostwa Podkarpacia – Jasło, 09.04.2016r.
II m. w kata – Mistrzostwa Makroregionu Południowego – Leżajsk, 12.03.2016r.
II m. w kata i III m. w kumite – Puchar Europy Juniorów – Katowice, 05.12.2015r.
II m. w kata i III m. w kumite – Turniej Grand Prix Beskidów – Bielsko-Biała, 14.11.2015r.
I m. w kata – Turniej o Puchar Burmistrza Biecza – Biecz, 07.11.2015r.
I m. w kata i II m. w kumite – III Ogólnopolski Turniej – Chełm, 10.10.2015r.
I m. w kata i III m. w kumite – I Ogólnopolski Turniej – Zamość, 03.10.2015r.
II m. w kata – V Międzynarodowy Turniej GALIZIA CUP – Leżajsk, 26.09.2015r.
II m. w kata i III m. w kumite – III Międzynarodowy Turniej TATARIA CUP, Nowa Sarzyna 13.06.2015r.
I m. w kata – V Międzynarodowy Turniej „One World One Kyokushin” – Limanowa 23.05.2015r.
I m. w kata – XVII Mistrzostwa Podkarpacia – Przeworsk, 16.05.2015r.
I m. w kata i II m. w kumite – Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Jedlicze, 15.03.2015r.
I m. w kata i II m. w kumite – VI Ogólnopolski Turniej – Rudnik, 21.02.2015r.
I m. w kata i II w kumite – II Ogólnopolski Turniej IKO TATARIA CUP – Nowa Sarzyna, 14.06.2014r.
II m. w kumite i I w kata – XVI Mistrzostwa Podkarpacia – Krosno, 24.05.2014r.
II m. w kata – Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Sanok, 08.03.2014r.
II m. w kata i III m. w kumite- V Ogólnopolski Turniej – Rudnik, 22.02.2014r.
III m. w kumite i IV m. w kata – VII Mistrzostwa Europy Juniorów – Katowice, 26.10.2013r.
I m. w kumite i I m. w kata – Turniej IKO TATARIA CUP – Nowa Sarzyna, 21.09.2013r.
II m. w kata i III w kumite – Turniej IKO GALIZIA CUP – Leżajsk, 15.06.2013r.
I m. w kata – III Ogólnopolski Turniej – Limanowa, 25.05.2013r.
I m. w kata i II m. w kumite – V Ogólnopolski Turniej – Krosno, 18.05.2013r.
I m. w kata i II w kumite – XV Mistrzostwa Podkarpacia – Przeworski, 27.04.2013r.
II m. w kumite i II m. w kata – IV Ogólnopolski Turniej – Rudnik, 02.02.2013r.
I m. w kumite – IV Podkarpacki Turniej – Brzozów, 24.11.2012r.
II m. w kata – III Ogólnopolski Turniej – Radzyń Podlaski, 20.10.2012r.
IV m. w kata – Turniej IKO GALIZIA CUP – Leżajsk, 29.09.2012r.
III m. w kata – XIV Mistrzostwa Podkarpacia – Krosno, 01.04.2012r.
III m. w kumite – VIII Ogólnopolski Turniej – Przeworsk, 03.03.2012r.
I m. w kata i II m. w kumite – IV Ogólnopolski Turniej – Krosno 19.11.2011r.
II m. w kumite i II m. w kata – I Międzynarodowy Turniej Galizia Cup – Leżajsk 24.09.2011r.
I m. w kumite i I m. w kata – XIII Mistrzostwa Podkarpacia – Pilzno, 16.04.2011r.
I m. w kata – III Podkarpacki Turniej KK – Brzozów, 12.12.2010r.
I m. w kata – III Ogólnopolski Turniej KK – Krosno 30.10.2010r.
III m. w kata i III m. w kumite – III Ogólnopolski Turniej KK – Leżajsk, 23.10.2010r.
II m. w kata – Ogólnopolski Turniej KK – Radzyń Podlaski, 16.10.2010r.
I m. w kata i I m. w kumite – Turniej KK – Łabuńki k/Zamościa, 09.05.2010r.
I m. w kata – XII Mistrzostwa Podkarpacia – Nowa Sarzyna, 24.04.2010r.
IIm. w kata i III m. w kumite – Ogólnopolski Turniej KK – Przeworsk, 13.02.2010r.
II m. w kata – II Podkarpacki Turniej KK – Brzozów, 24.10.2009r.
I m. w kata – II Ogólnopolski Turniej KK – Nowa Sarzyna, 26.09.2009r.
III m. w kata – I Ogólnopolski Turniej o Puchar Burmistrza Leżajska – 23.05.2009r.
III m. w kata – XI Mistrzostwa Podkarpacia Dzieci i Młodzieży KK – Jasło, 18.04.2009r.

Pasterczyk_Ola
Pasterczyk Aleksandra – 2 kyu, ur. 98′
III m. w kata – I Ogólnopolski Turniej PRZEŁĘCZ CUP – Dukla, 30.04.2016r.
III m. w kumite – Turniej o Puchar Burmistrza Biecza – Biecz, 07.11.2015r.
II m. w kata – II Puchar Podkarpacia – Krosno, 24.10.2015r.
II m. w kata – Mistrzostwa Makroregionu Południowego – Jedlicze, 15.03.2015r.
III m. w kata – Turniej IKO GALIZIA CUP – Leżajsk, 15.06.2013r.
III m. w kata – III Ogólnopolski Turniej – Limanowa, 25.05.2013r.
I m. w kata – V Ogólnopolski Turniej – Krosno, 18.05.2013r.
II m. w kata i III m. w kumite – XV Mistrzostwa Podkarpacia – Przeworsk, 27.04.2013r.
III m. w kata – Mistrzostwa Makroregionu Południowego – Olkusz, 09.03.2013r.
II m. w kumite – IV Ogólnopolski Turniej – Rudnik, 02.02.2013r.
I m. w kumite – IV Podkarpacki Turniej, 24.11.2012r.
III m. w kumite i III m. w kata – XIV Mistrzostwa Podkarpacia – Krosno, 01.04.2012r.
II m. w kumite – VIII Ogólnopolski Turniej – Przeworsk,03.03.2012r.

Machaj
Machaj Paweł – 3 kyu, ur. 99
III m. w kumite – Mistrzostwa Makroregionu Południowego – Krosno, 11.03.2018r.
VII m. w kumite – Mistrzostwa Polski Juniorów, Olsztyn 22.10.2016r.
Udział w Mistrzostwach Europy Juniorów – Varna, Bułgaria 21.05.2016r.
III m. w kumite  – III Puchar Podkarpacia – Mielec, 08.10.2016r.
II m. w kumite – I Ogólnopolski Turniej PRZEŁĘCZ CUP – Dukla, 30.04.2016r.
II m. w kumite – XVIII Mistrzostwa Podkarpacia – Jasło, 09.04.2016r.
III m. w kumite – Mistrzostwa Makroregionu Południowego – Leżajsk, 12.03.2016r.
II m. w kumite – Turniej o Puchar Burmistrza Biecza – Biecz, 07.11.2015r.
II m. w kumite – II Puchar Podkarpacia – Krosno, 24.10.2015r.
II m. w kumite – XVII Mistrzostwa Podkarpacia – Przeworsk, 16.05.2015r.
II m. w kumite – Mistrzostwa Makroregionu Południowego – Jedlicze, 15.03.2015r.
III m. w kumite – VI ogólnopolski Turniej – Rudnik, 21.02.2015r.
III m. w kumite – Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Sanok, 08.03.2015r.