• Mistrzostwa Makroregionu Południowego 2019

Ranking startów zawodników KKKK w 2010 roku

22 grudnia 2010 roku w Szkole Podstawowej nr 4 w Krośnie dokonano podsumowania startów zawodników Krośnieńskiego Klubu Kyokushin Karate w 2010 roku. W mijającym roku braliśmy udział w 16 zawodach karate kyokushin rozegranych w kraju i za granicą: Przeworsk, Jarosław, Nowa Sarzyna, Zamość, Radzymin, Wiedeń, Tarnobrzeg, Kraków, Radzyń Podlaski, Leżajsk, Krosno, Belgrad, Legnica, Brzozów, Tarnów i Jasło . Sukcesy te odnieśliśmy dzięki zdolnościom dzieci i młodzieży, systematycznym treningom, dużemu zaangażowaniu rodziców, którzy jeździli na zawody ze swoimi dziećmi, pracy instruktorów Romana Woźniaka i Adama Buczyńskiego oraz Ireneusz Kaszy, Janusza Soleckiego i Radosława Goneta którzy im pomagali. W rankingu na najlepszego zawodnika krośnieńskiego klubu przyjęto punktację jak w poniższej tabeli. Zawodników podzielono na 2 kategorie wiekowe: do 12 lat i powyżej.  Wyróżniono 21 zawodników którzy otrzymali: dyplomy, puchary, słodycze i książki.

Do największych sukcesów sportowych klubu w 2010 roku należy zaliczyć:

– brązowy medal Karoliny Szczepańskiej na Mistrzostwach Europy Juniorów w Serbii

– Mistrzostwo Polski Karoliny Szczepańskiej na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Radzyminie

– III miejsce drużynowo na Pucharze Polski Młodzików i Juniorów Młodszych w Legnicy

– dwa złote medale na Mistrzostwach Austrii w Wiedniu

– drużynowe Mistrzostwo Podkarpacia dzieci i młodzieży w Nowej Sarzynie – po raz piąty

Oprócz wyjazdów na zawody klub zorganizował w 2010 roku:
– III Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin w Krośnie,
– obóz zimowy w Wiśle,

– obozy letnie na Słowacji i w Bukowinie Tatrzańskiej,
– dwa zgrupowania szkoleniowe w WZW „Jawor” na Solinie,
– wyjazd na Międzynarodowy obóz w Krakowie i Poznaniu,

– Roman Woźniak zdobył uprawnienia trenera II klasy w karate i instruktora boksu,

– Ireneusz Kasza i Janusz Solecki ukończyli kurs instruktora sportu karate kyokushin,

– Egzaminy na wyższe stopnie kyu zdali: 1 kyu – Janusz Solecki, 2 kyu – Karolina Szczepańska, Adolf Pasterczyk, Grzegorz Szybisty i Paweł Cisowski.

 

 

 

I m.

II m.

III m.

V – VI m.

VII-VIII

m.

ME Juniorów

50

40

30

10

5

MP Juniorów Młodszych i Juniorów

20

17

14

4

3

PP Młodzików i Juniorów Młodszych

15

12

9

2

1

Mistrzostwa Austrii

10

7

4

MM Południowego

8

6

3

Turnieje

5

3

1

 

 

Klasyfikacja zawodników powyżej 12 lat:

1. Szczepańska Karolina   145 pkt.

2. Półchłopek Michał         44

3. Szeller Filip                    41

4. Rohan Maciej                   28

5. Giergowski Maciej             25

6. Paradysz Kryspin               25

7. Jurczyk Martin                  10

8. Kłosowicz Damian               8

9. Pęcak Krzysztof                  3

10. Szarek Łukasz                  3

11. Włodarska Angelika           3

12. Zając Jan                         1

 

Klasyfikacja zawodników do 12 lat:

1. Kandefer Agata              34 pkt.

2. Jamróg Anna                 28

3. Broński Patryk               24

4. Kozubal Aleksandra           13

5. Kozubal Joanna                12

6. Hejnar Weronika               11

7. Mosoń Mikołaj                    7

8. Szeliga Dominik                  5

9. Jasiński Łukasz                   5

 

GALERIA