Trzecie miejsce drużynowo na Pucharze Polski we Włocławku

12 listopada 2011 roku we Włocławku odbył się VIII Puchar Polski Młodzików i Juniorów. Udział wzięło 178 zawodników z 55 klubów. Krośnieński Klub Kyokushin Karate reprezentowało 4 zawodników i Shihan Roman Woźniak jako sędzia. Nasi zawodnicy wypadli bardzo dobrze zajmując trzecie miejsce drużynowo oraz indywidualnie dwa złote medale i jeden brązowy.

Michał Półchłopek wygrał w kumite lekki kontakt do 65 kg i zajął 3 miejsce w kata młodzików. Karolina Szczepańska wygrała w kata juniorek. Karolina we wszystkich czterech startach w Pucharze Polski i w dwóch w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych wygrała w kata, potwierdzając swój prymat w Polsce.

Łukasz Szarek przegrał w drugiej walce a Damian Kłosowicz w pierwszej w kat. młodzik.