Informacje różne

 Egzamin 2012

W dniach 8 – 10 czerwca 2012 roku w Domach Wczasowych WAM na Solinie zorganizowano zgrupowanie szkoleniowe karate kyokushin. Udział wzięły 82 osoby z klubów: Leżajsk, Przeworsk, Rzeszów, Jarosław, Jedlicze, Dukla i Krosno. Odbyły się: 4 treningi na hali, 2 wejścia na basen kryty, ognisko, 2 dyskoteki, kibicowanie meczu Polska – Grecja oraz pływanie rowerkami i łódkami po zalewie Solińskim. Treningi prowadzili: shihan Roman Woźniak oraz sensei:  Dariusz Walas, Adam Dziki i Ireneusz Kasza.

 

16 czerwca 2012 roku w Katowicach odbył się Turniej Grand Prix Europy o Tytuł Walecznego Lwa. Udział wzięło 280 zawodników z 25 klubów. Klub reprezentowało 4 zawodników. Zdobyli Oni 2 trzecie miejsca: Szczepańska Karolina i Hassan Kamil. Startowali również Hassan Mohamed i Szarek Łukasz.

 

22 czerwca 2012 roku w Zespole Szkół w Korczynie odbył się egzamin na stopnie szkoleniowe kyu dla wszystkich sześciu grup klubu. Na najwyższe stopnie zdali: Pasterczyk Adolf – 1 kyu, Wojtowicz Aleksandra i Świątek Aleksandra – 3 kyu.

GRATULUJEMY !!!