Obóz zimowy w Murzasichle 1 – 6 lutego 2015

W dniach od 1 do 6 lutego 2015 roku Krośnieński Klub Kyokushin Karate zorganizował zimowy obóz w ośrodku „U TOŚKI 3” w miejscowości Murzasichle koło Zakopanego.

Obóz cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem o czym świadczył wczesny brak wolnych miejsc. Treningi karate kyokushin i samoobrony prowadzili Shihan Roman Woźniak 5 Dan, Sensei Dariusz Walas 4 Dan, Sensei Ireneusz Kasza 2 Dan i Sensei Marcin Jędrzejczyk 1 Dan. Dodatkowo dla chętnych zajęcia z aerobiku prowadziła instruktorka Agnieszka Jędrzejczyk. Był to obóz sportowy karate połączony z jazdą na nartach oraz dużą dyscypliną. W trakcie tego obozu Shihan Roman i Sensei Irek nauczyli jazdy na nartach 11 osób, które nigdy nie miały styczności z nartami a pod koniec obozu wszyscy jeździli samodzielnie co było bardzo dużym wyzwaniem dla obydwu stron. Natomiast uczestnicy obozu Olga Bidnik i Jakub Kasza nauczyli dodatkowo 6 osób jazdy na desce snowboardowej. Mieliśmy piękną pogodę, dopisały warunki śniegowe i piękne widoki na zaśnieżone szczyty Tatr. Bardzo ładne pokoje z łazienkami, TV i Wi-Fi w nowoczesnym ośrodku z salą gimnastyczną i matą tatami, smaczne i różnorodne posiłki w formie bufetu szwedzkiego. Codziennie rano wyjeżdżaliśmy do stacji narciarskiej „Murzasichle Ski” natomiast chętni rodzice do: Białki Tatrzańskiej, Jurgowa, Małe Ciche, Suche i Rusin-Ski.

Program obozu wypełniał cały dzień i obejmował:

– 5 treningów karate i samoobrony na macie.

– wspólny trening w Centralnym Ośrodku Sportu w Zakopanem z klubami z : Lublina, Bielska Białej, Jarosławia, Przeworska i Zakopanego, gdzie udział wzięło ponad 120 ćwiczących w tym 14 czarnych pasów.

– dwa wyjazdy na basen kryty w ośrodku „Stasinda” z natryskami, biczami wodnymi, 2 sauny Fińskie i 1 parowa, oraz 2 jacuzzi.

– wyjście na lodowisko i zabawa na łyżwach.

– zjazdy na pontonach po torze śniegowym „Snowtubing”.

– wyjazd krzesełkami, zwiedzanie Wielkiej Krokwi w Zakopanem i obserwacja treningu rosyjskich skoczków oraz zdjęcia i autografy.

– zajęcia aerobiku dla kobiet,

– turniej tenisa stołowego, piłkarzyków, darta, sprawności fizycznej oraz konkurs „Mam talent” z nagrodami.

– grill w karczmie .

– dyskoteka dla dzieci i młodzieży połączona z różnymi zabawami w grupie.

– zabawa taneczna dla dorosłych uczestników obozu przy kapeli góralskiej.

– egzamin na stopnie szkoleniowe kyu.

Uczestnicy obozu wyrazili swoje zadowolenie oraz chęć udziału w kolejnych obozach organizowanych przez nasz klub.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć , która pokaże to najlepiej!!!