XII Ogólnopolski Turniej w Ostrowi Mazowieckiej 29.05.2016r.

29 maja 2016 roku w Ostrowi Mazowieckiej odbył się XII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ KARATE KYOKUSHIN DZIECI I MŁODZIEŻY. W zawodach wzięło udział  207 zawodników z 25 klubów z Polski. Do Ostrowi Mazowieckiej wybrała się czteroosobowa ekipa z Krośnieńskiego Klubu Kyokushin Karate w składzie: Karol Pikuła, Jakub Prajsnar, Patryk Prajsnar i Aleks Łączak . Po raz kolejny zawodnicy z Krosna nie zawiedli swoich sympatyków, zdobywając srebrny i dwa brązowe medale.

Jakub Prajsnar zdobył drugie miejsce, Karol Pikuła trzecie i Patryk Prajsnar również trzecie. Aleks Łączak walczył bardzo dobrze, jednak trafił na zwycięzcę w swojej kategorii i po dogrywce nieznacznie uległ swojemu przeciwnikowi. W kata – kat. do 14 lat awansował do drugiej tury i zajął 7 miejsce.