9 pucharów na Mistrzostwach Węgier

W dniu 23 marca 2019r. w ERD ARENA w Budapeszcie odbyły się V Otwarte Mistrzostwa Węgier  – Hungarian Open Kyokushin Karate Championship. Gospodarzem Mistrzostw był IKO Kyokushinkaikan Hungary prowadzony przez shihana Karoly Halasz. Krośnieński Klub Karate Kyokushin reprezentowało dziewięciu zawodników, sensei Marek Sawczuk i Rodzice startujących dzieci. Wszyscy zawodnicy zdobyli miejsca na podium.

III

W tym samym dniu rozegrano V Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin o Puchar Wójta – w
zawodach, zorganizowanych przez Radzyński Klub Karate Kyokushin „RAPTOR”, udział wzięło 253 zawodników z 15 ośrodków. Krośnieński KKK reprezentowała Izabela Mielech, która zajęła I miejsce w kata i II miejsce w kumite.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom międzynarodowych sukcesów.

22 marca br. w Rzeszowie odbyła się XI Gala Sportu Młodzieżowego Województwa Podkarpackiego, zostało podsumowane współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży w Województwie Podkarpackim w 2018 roku. Wręczono również stypendia sportowe oraz nagrody dla zawodników, trenerów i działaczy. Z Krośnieńskiego KKK stypendia sportowe otrzymali: Oliwia Krupa, Gabriel Bożek i Kryspin Paradysz a nagrodę dla trenera: sensei Ireneusz Kasza.

Do zobaczenia 30 marca w Leżajsku na Mistrzostwach Makroregionu Południowego i Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików, gdzie bronić będziemy tytuł Drużynowego Mistrza Makroregionu.