Zimowy Obóz Kyokushin Karate – Murzasichle 2020

W dniach 13 – 18 stycznia 2020.r. Klubowicze z Krośnieńskiego Klubu Kyokushin Karate wypoczywali w Murzasichle. Treningi prowadzili: shihan Roman Woźniak, shihan Dariusz Walas i sensei Ireneusz Kasza.

Uczestnicy zostali zakwaterowani w pensjonacie „U Tośki”, gdzie do dyspozycji mieli pokoje 2, 3 i 4 – osobowe z łazienkami, TV, Wi-Fi, nielimitowany dostęp do basenu, jacuzzi, saunę, dwie sale do ćwiczeń z matą, pomieszczenie do rozgrywek w bilard, piłkarzyki i tenisa stołowego.

Podczas tygodniowego pobytu karatecy codziennie mieli zróżnicowane treningi: kihon, ido – geiko, kata, elementy kumite, trening ogólnorozwojowy lub samoobrona. W każde przedpołudnie organizowano wyjście na stok gdzie, pod okiem shihana Romana i sensei Irka początkujący stawiali swe „pierwsze kroki” na nartach, senpai Jakub Kasza szkolił przyszłych snowboardzistów. Bardziej zaawansowani narciarze mogli poszaleć na stokach w: Małe Ciche, Jurgów i  Kotelnica Białczańska. Obozowicze jeździli na łyżwach, na snowtubingu – zjazd pontonami w lodowej rynnie oraz na sankach, rywalizowali w grach: piłkarzyki, biliard, ping pong. Czwartkowy wieczór upłynął tanecznie na dyskotece, zaś na zakończenie obozu wybrano się na tradycyjną wycieczkę na Krupówki.

Obóz został dofinansowany dla mieszkańców i uczniów krośnieńskich szkół przez Gminę Miasto Krosno.

Kolejny obóz, letni, odbędzie się w ośrodku „STASINDA” w Bukowinie Tatrzańskiej w dniach 10 – 16 sierpnia 2020r.