• Aleks Łączak - Mistrzostwa Europy, Wrocław 2019

Zimowe zgrupowanie w Murzasichle

W dniach 6 – 12 lutego 2021r. w Murzasichle, Krośnieński Klub Kyokushin Karate zorganizował zgrupowanie szkoleniowe. Zakwaterowanie było w komfortowym pensjonacie: pokoje dwu- i trzyosobowe z łazienką, Wi-Fi, TV, do dyspozycji, bez ograniczeń, mieliśmy basen, saunę, jacuzzi, dwie sale gimnastyczne z matą oraz salę zabaw z piłkarzykami, tenisem stołowym i bilardem.

Uczestnicy zgrupowania czterokrotnie, po 4 godziny, wyjeżdżali na stoki narciarskie: ”UFO” w Bukowanie Tatrzańskiej – dla początkujących, dla zaawansowanych szusujących wyciągi w Jurgowie i dwukrotnie w Kotelnicy Białczańskiej  – Remiaszów i Jankulakowski. Warunki dla narciarzy były wymarzone: mróz, słońce, naturalny śnieg, wyratrakowany, bardzo mało jeżdżących (stoki i hotele były otwarte tylko dla posiadaczy licencji sportowych).

Oprócz szusowania, uczestnicy brali udział w regularnym doskonaleniu sztuki kyokushin karate oraz relaksowali się w trakcie pięknego, zimowego siedemnasto kilometrowego spaceru nad Morskie Oko i godzinnego kuligu po Murzasichle. Każdego dnia ochotnicy hartowali się podczas suchego morsowania po wyjściu z sauny. Jeden z wieczorów umilała kapela góralska, a podczas kolejnego odbyła się dyskoteka.

Do zobaczenia  podczas letniego obozu w Bukowinie Tatrzańskiej, w terminie 25 – 31 lipca br.