• Aleks Łączak - Mistrzostwa Europy, Wrocław 2019

Kolejny udany start

W sobotę 4 maja 2024r. w Łabuńkach koło Zamościa, odbył się Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin, o Puchar Wójta Gminy Łabunie i Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Młodzików i Juniorów Młodszych.

W zawodach zorganizowanych przez Zamojski Klub Karate Kyokushin wzięło udział ponad 200 zawodników, z kilkunastu klubów Polski. Sędzią głównym turnieju był Shihan Jacek Czerniec. Krośnieński Klub Karate Kyokushin reprezentowało trzy zawodniczki – w kategorii juniorek: Izabela Mielech i Alicja Szyszlak, a w kategorii młodziczek Karolina Zajdel. Wszystkie zawodniczki stanęły na podium w tej sportowej imprezie, otrzymując pamiątkowe puchary
i dyplomy.

Dwukrotnie na najwyższym miejscu podium stanęła Izabela Mielech, wygrywając swoje konkurencje zarówno w kata, jak i w kumite.

Na drugim miejscu podium w konkurencji kumite stanęła Karolina Zajdel.

Z kolei Alicja Szyszlak w konkurencji kumite uplasowała się na trzecim miejscu podium.

Wielkie gratulacje i duże brawa dla naszych zawodniczek, które po raz kolejny udowodniły, że ciężka praca na treningach w połączeniu z codziennym doskonaleniem się w sztuce karate, pozwala osiągać sportowy sukces. Życzymy dalszych wysokich wyników w realizacji tej sportowej pasji. Osu!