3 miejsce drużynowo na Pucharze Polski w Legnicy 26-27.11.2010r.

phoca_thumb_l_100_1846W dniach 26 – 27 listopada 2010 roku w Legnicy odbył się VII Puchar Polski Młodzików i Juniorów Młodszych Kyokushin Karate. W imprezie którą zorganizował Legnicki Klub Kyokushin Karate kierowany przez sensei Andrzeja Kaczkowskiego udział wzięło 220 zawodniczek i zawodników reprezentujących 53 kluby. Sędzią głównym zawodów był shihan Andrzej Drewniak natomiast szefem komisji weryfikacyjno losującej sensei  Edward Urbańczyk. W imprezie udział wzięła 3 osobowa ekipa zawodników Krośnieńskiego Klubu Kyokushin Karate i Jan Szczepański jako opiekun.

Nasi zawodnicy spisali się znakomicie, zdobyli 6 trofeów. Karolina Szczepańska zdobyła Puchar Polski w kategorii kata juniorek młodszych ponadto w kategorii kumite +55 kg juniorek młodszych wywalczyła II miejsce i została uhonorowana tytułem dla najlepszego technika Pucharu Polski. Świetnie zaprezentował się Filip Szeller,który wywalczył II miejsce w kategorii kumite –60 kg młodzików i 5 miejsce w kata. Bardzo dobrze zaprezentował się debiutujący w imprezie rangi mistrzowskiej Maciej Giergowski, który w kategorii kumite młodzików +70 kg wywalczył III miejsce. Wyniki uzyskane przez trójkę naszych zawodników dały nam III miejsce -exequo z ekipą krakowską- w klasyfikacji drużynowej.