Srebrny medal Łukasza Szarka w Pucharze Polski

17 listopada 2012 w Gubinie odbył się IX Puchar Polski Juniorów i Młodzików z udziałem 125 zawodników reprezentujących 38 ośrodków Karate Kyokushin. Uroczystego otwarcia dokonała Pani Wiceburmistrz Miasta. Sędzią głównym był shihan Andrzej Drewniak. Na wyróżnienie zasługuje przygotowanie imprezy na europejskim poziomie – organizator zapewnił pełny wystrój sali z nazwą imprezy oraz zdjęciem Mas. Oyama, artystyczne puchary i medale, profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie nad główną matą tatami, catering dla VIP i sędziów oraz Sayonara w Ratuszu Miasta. Organizatorem PP był Gubiński Klub Kyokushin kierowany przez sensei Krzysztofa Dubiela.

Krośnieński Klub Kyokushin Karate godnie reprezentował Łukasz Szarek zdobywając srebrny medal w kumite do 60 kg. Łukasz chodzi do III klasy gimnazjum, od 6 lat trenuje karate i jest to Jego największy sukces sportowy. Gratulujemy

 

Mistrzostwa Europy Juniorów w Serbii.

8 grudnia 2012 roku w Belgradzie – Serbia odbędą się Mistrzostwa Europy Juniorów Karate Kyokushin. Krośnieński Klub Kyokushin Karate reprezentować będą: Karolina Szczepańska ( aktualna Wicemistrzyni Europy z ubiegłego roku)  oraz Shihan Roman Woźniak jako sędzia.