• Klubowe zawody Mikołajkowe 2019

Zwycięstwo drużynowe na II Pucharze Podkarpacia w Krośnie 24.10.2015r.

24 października 2015 roku w hali sportowo – widowiskowej MOSiR w Krośnie odbył się II Puchar Podkarpacia Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży. W zawodach wystartowało 284 zawodników z 14 klubów karate i ich filii: Bielsko-Biała, Brzostek, Brzozów, Jasło, Uście Gorlickie, Stróże, Biecz, Kolbuszowa, Krosno BUDO, Jarosław, Leżajsk LKKK, Mielec MKKK, Mielec SAIHA, CSWiS Leżajsk, Przeworsk, Tarnobrzeg, Iwonicz, Jedlicze, Dukla, Nowy Żmigród, Zręcin i Krosno KKKK. Gościnnie wystąpili zawodnicy z Bielska – Białej. Odbyło się 11 konkurencji kata i 27 kumite. Sędzią głównym był shihan Tadeusz Krygowski

 

Organizatorem był Krośnieński Klub Kyokushin Karate, a współorganizatorami: Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, Urząd Miejski w Krośnie, MOSiR w Krośnie i Podkarpacki Okręgowy Związek Karate w Rzeszowie. „Zadanie finansowane z budżetu Województwa Podkarpackiego”

Sponsorzy turnieju to: Rymateks Rymanów – Wojciech Knap, Delta Zręcin – Grzegorz Gonet, Hurtownia mrożonek i lodów ARKTOS – Józef Dykas, Uzdrowisko Rymanów SA i Bokken Jasło.

 

Shihan Roman Woźniak oficjalnie otwierając II Puchar Podkarpacia powitał zawodników, sędziów, trenerów, działaczy, publiczność oraz zastępcę Naczelnika wydziału sportu Urzędu Miasta Krosna Grzegorza Półchłopka.

Puchary i dyplomy zwycięzcom wręczali: Anna Dubiel – Przewodnicząca Komisji Kultury, Sportu i Turystyki Rady miasta Krosna oraz Zygmunt Rysz – Naczelnik Wydziału Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu miasta Krosna

 

Koordynatorem przygotowań i organizacji był Roman Woźniak. W czasie zawodów pomagali rodzice, sympatycy klubu i trenujący w klubie: Piotr Wilusz, Ireneusz Kasza, Wiktor Mosoń, Adam Buczyński, Radosław Gonet, Janusz Solecki, Marek Sawczuk, Magdalena Kolanko, Patrycja Półchłopek, Dariusz Ząbik, Anna Szustakowska, Maria Łączak, Dorota Dobrzańska, Domicela Świątek, Barbara i Jakub Brela, Sławomir Pietruszka, Wais Bartłomiej, Grzegorz Szybisty, Adam Przybyła, Krzysztof Pęcak, Bogusława Krupa, Marta Pasterczyk, Ewa Kurzydło, Barbara Boczar, Wiesław Mielech, Tomasz Pikuła, Sławomir Pitera, Grzegorz Prajsnar, Wojciech Fic, Gabriel Bożek, Kamil Siuzdak, Olga Bidnik, Angelika Krupa, Krzysztof Piękoś i Kamil Kopciuch.

 

Zawodnicy Krośnieńskiego Klubu Kyokushin Karate dopasowali się do dobrej organizacji zawodów zdobywając indywidualnie aż 35 pucharów i drużynowo 1 miejsce.Wszyscy zawodnicy zasłużyli na słowa uznania za waleczność, hart ducha i dążenie do zwycięstwa.

 

Miejsca zdobyte przez naszych zawodników:

Paradysz Kryspin          1 m. w kumite i 1 m. w kata juniorów 1999 – 1998

Pitera Zofia                     1 m. w kumite i 2 m. w kata dziewcząt 2007 – 2006

Krupa Oliwia                   1 m. w kumite i 3 m. w kata kadetek 2003 – 2002

Prajsnar Jakub               1 m. w kumite i 3 m. w kata chłopców 2007 – 2006

Sypień Julia                    1 m. w kata kadetek młodszych 2005 – 2004

Gonet Filip                      1 m. w kata młodzików 2001 – 2000

Pikuła Karol                    2 m. w kumite chłopców 2007 – 2006 do 27 kg

Kasprzyk Gabriela         2 m. w kumite dziewcząt 2006 i młodsze pow. 27 kg

Patla Kacper                   2 m. w kumite chłopców 2007 – 2006 powyżej 34 kg

Machaj Paweł                 2 m. w kumite juniorów 1999 – 1998 do 65 kg

Boczar Jakub                  2 m. w kata kadetów młodszych 2005 – 2004

Pasterczyk Aleksandra 2 m. w kata juniorek 1999 – 1998

Korona Karina                3 m. w kumite i 3 m. w kata dziewcząt 2008 i młodsze

Mielech Izabela              3 m. w kumite i 3 m. w kata dziewcząt 2006 i młodsze

Batycka Anastazja         3 m. w kumite dziewcząt 2006 i młodsze powyżej 27 kg

Bęben Weronika           3 m. w kumite juniorek 1999 – 1998 powyżej 55 kg

Dziura Kamil                  3 m. w kumite dzieci 2008 i młodsi do 23 kg

Szubra Gabriel              3 m. w kumite dzieci 2008 i młodsi do 23 kg

Sudyka Adrian               3 m. w kumite dzieci 2008 i młodsi powyżej 23 kg

Paradysz Jakub             3 m. w kumite chłopców 2007 – 2006 do 34 kg

Gryziec Wiktor                3 m. w kumite kadetów młodszych 2005 – 2004 do 33 kg

Łączak Aleks                 3 m. w kumite kadetów młodszych 2005 – 2004 do 40 kg

Innocenti Fabio             3 m. w kumite kadetów młodszych 2005 – 2004 powyżej 40 kg

Prajsnar Patryk             3 m. w kumite kadetów 2003 – 2002 do 50 kg

Kasza Jakub                  3 m. w kumite młodzików 2001 – 2000 do 50 kg

Pietruszka Ernest         3 m. w kumite młodzików 2001 – 2000 do 50 kg

Grzesik Jakub               3 m. w kumite młodzików 2001 – 2000 do 60 kg

Dobrzański Patryk        3 m. w kumite młodzików 2001 – 2000 do 60 kg

Sawczuk Jeremi           3 m. w kumite juniorów 1999 – 1998 do 60 kg

 

GRATULUJEMY SUKCESÓW I ŻYCZYMY NASTĘPNYCH !!!

 

Drużynowo:

1. Krosno KKKK       77 pkt.

2. Tarnobrzeg            58 pkt.

3. Jasło                      57 pkt.

4. Leżajsk LKKK      46 pkt.

5. CSWiS Leżajsk   36 pkt.

6. Krosno BUDO     34 pkt.

7. Brzostek               18 pkt.

8. Przeworsk            16 pkt.

9. Mielec                     8 pkt.

9. Mielec SAIHA        8 pkt.

11. Bielsko-Biała      6 pkt.

12. Brzozów               3 pkt.

13. Kolbuszowa       1 pkt.

14. Jarosław             0 pkt.

 

www.krosno.pl

 

www.sport.wrotapodkarpackie.pl

 

www.mosirkrosno.pl