• Aleks Łączak - Mistrzostwa Europy, Wrocław 2019

Kolejny udany turniej zawodników Krośnieńskiego Klubu Kyokushin Karate!

W dniu 7 maja 2016 r. w miejscowości Łabuńki koło Zamościa odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Młodzików i Juniorów Młodszych Karate Kyokushin oraz Ogólnopolski Turniej o Puchar Wójta Gminy Łabunie w kategoriach wiekowych dzieci i kadetów. W zawodach uczestniczyło  306 zawodników z 10 klubów z woj. Lubelskiego i Podkarpackiego oraz Ukrainy. Sędzią głównym był shihan Jacek Czerniec.

Skromna reprezentacja naszego klubu pod opieką sensei Adama Buczyńskiego spisała się bardzo dobrze:

Iza Mielech – I miejsce w kategorii kata – dziewczynki 2007-2008
Paula Szybisty – II miejsce w kategorii kata – dziewczynki 2005-2006
Szymon Fejkiel – III miejsce w kategorii kata – chłopcy 2005-2006

Dwie pozostałe nasze zawodniczki Anna Szubert i Karina Korona otarły się o podium, obie zajęły IV miejsca w swoich kategoriach.

Szczególnie Karinie zabrakło odrobiny szczęścia. Zdobyła ona łączną notę identyczną jak zawodniczka która zajęła III miejsce. O miejscu na podium zadecydowały noty odrzucone.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.