II Puchar Śląska w Rudzie Śląskiej 14 maja 2016 roku

14 maja 2016 roku w Rudzie Śląskiej odbył się II Puchar Śląska Dzieci i Młodzieży Karate Kyokushin. Udział wzięło 280 zawodników z 23 klubów. Sędzią głównym był sensei Edward Urbańczyk 4 Dan.

Krośnieński Klub Kyokushin Karate reprezentowała skromna 3 osobowa ekipa zawodników. Zosia Pitera w pięknym stylu zajęła 1 miejsce w kumite do 35 kg i 6 miejsce w kata. Aleks Łączak zajął 2 miejsce w kata na 54 zawodników – połączonej kategorii z dziewczętami. Ze względu na wcześniejszy wyjazd nie mógł wystartować w kumite. Karol Pikuła zdobył 3 miejsce w kumite do 30 kg

Gratulujemy udanego startu

18 maja br. 5 zawodników klubu wraz z shihan Romanem Woźniakiem wyjeżdża na XXX Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin w Varnie – Bułgaria.