Trzecie miejsce Kryspina Paradysza w Plebiscycie na Najlepszego Sportowca Powiatu Krośnieńskiego

Dnia 16 lutego 2017 roku w Zespole Szkół w Korczynie miała miejsce uroczysta gala na Najpopularniejszego Sportowca, Trenera i Działacza Powiatu Krośnieńskiego w 2016 roku.  

Dla naszego Klubu niezwykle ważna i napawająca dumą jest nagroda dla Kryspina Paradysza – Starosta Krośnieński i podlegająca mu Kapituła, biorąc pod uwagę sportowe sukcesy przyznała naszemu utytułowanemu karatece III miejsce – ogromne gratulacje!  Nagrodzono trzech najlepszych sportowców – z Klubu nominowany był również Patryk Dobrzański.

Podczas gali, oprócz pokazu tanecznego  i  występu dukielskiej orkiestry, swoje umiejętności zaprezentowali członkowie Krośnieńskiego Klubu Kyokushin Karate w pokazie karate kyokushin prowadzonego przez shihana Romana Woźniaka, w którym udział wzięli: Kryspin Paradysz, Patryk Dobrzański, Oliwia Krupa, Aleks Łączak, Patryk  Prajsnar, Korneliusz Paradysz, Kacper Dobrzański, Maja Wajda, Karol Pikuła, Jakub Prajsnar, Emilia Gazda i Karina Korona. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie i  wspaniałe reprezentowanie naszego Klubu.

Z ogromną przyjemnością i satysfakcją musimy jeszcze nadmienić o Oliwii Krupie i jej sukcesie. Ta Najlepsza Zawodniczka Klubu w 2016r. w 57. Plebiscycie Sportowym „Nowin” na Najlepszego Sportowca Województwa Podkarpackiego uplasowała się na wysokim, 4. miejscu. W dniu 25 lutego br. weźmie udział w Balu Sportowca w Rzeszowie – relacja po gali.