Puchar Wójta Gminy Chodel 11 marca 2017r.

Dnia 11 marca 2017 roku w Chodlu k/Lublina odbył się IV Turniej Karate Kyokushin o Puchar Wójta Gminy Chodel. Organizatorem turnieju był Lubelski Klub Kyokushin Karate oraz Okręgowy Związek Karate w Lublinie zaś  współorganizatorem  Gmina Chodel. Sędzią Głównym turnieju był Shihan Jacek Czerniec. W zawodach udział wzięło 236 zawodników z  klubów z województw: Lubelskiego, Podkarpackiego, Podlaskiego i Mazowieckiego.

Skromna, dwuosobowa reprezentacja Krośnieńskiego Klubu Kyokushin Karate, w składzie Karina Korona oraz Izabela Mielech, spisała się na medal. W kategorii kata obie zawodniczki były bezkonkurencyjne, zdobywając najcenniejsze trofea  w swoich kategoriach wiekowych.

W kategorii kumite Izabela zdobyła brązowy medal. W półfinale nasza zawodniczka prowadziła po wazari, jednak przeciwniczka zdołała odrobić straty, ostatecznie wygrywając poprzez ippon.

Karina w swojej pierwszej walce, po bardzo wyrównanym pojedynku, nieznacznie uległa późniejszej triumfatorce swojej kategorii.

Gratulacje i podziękowania dla zawodniczek i ich Rodziców za udział w Turnieju i powiększenie kolekcji medalowej Krośnieńskiego KKK.

Wkrótce relacja i zdjęcia z MM Południowego i MMM w Przeworsku 12 marca br. gdzie Krośnieński KKK zdobył 22 medali i 1 miejsce w łącznej klasyfikacji drużynowej wraz z karate WKF.