Obchody XXV – lecia Klubu podczas VIII Mikołajkowych Mistrzostw Krośnieńskiego Klubu Kyokushin Karate

Dnia 6 grudnia 2017r. w Zespole Szkół w Korczynie Krośnieński Klub Kyokushin Karate zorganizował VIII Mikołajkowe Mistrzostwa Klubu. Na początku tego  sportowego wydarzenia shihan Roman Woźniak z okazji XXV – lecia Krośnieńskiego KKK i 40 – lecia  Karate Kyokushin w Krośnie wręczył grawerowane tabliczki 12 członkom Klubu jako podziękowanie za zaangażowanie w działalność Klubu i uznanie za podążanie drogą sztuki kyokushin karate. Wyróżniono:

 1. Sensei Radosław Gonet 3 dan
 2. Sensei Ireneusz Kasza 3 dan
 3. Sensei Marek Sawczuk 2 dan
 4. Sensei Adam Przybyła 2 dan
 5. Sensei Adam Buczyński 1 dan
 6. Sensei Karolina Szczepańska 1 Dan
 7. Sensei Adolf Pasterczyk 1 dan
 8. Sensei Grzegorz Gonet 1 dan
 9. Sensei Grzegorz Szybisty 1 dan
 10. Sensei Janusz Solecki 1 dan
 11. Senpai Wojciech Knap 1 kyu
 12. Senpai Kryspin Paradysz 1 kyu

Shihan Roman Woźniak wyróżnienie – pamiątkową tabliczkę – pod nieobecność wiceprezesa Klubu sensei Adama Buczyńskiego, odebrał z rąk sensei Ireneusza Kaszy.

XXV – lecie to doskonała okazja, by złożyć podziękowania na ręce tych, dzięki którym KKKK istnieje i funkcjonuje już od ponad ćwierćwiecza – shihan Woźniak wręczył  Rodzicom trenujących dzieci, Klubowiczom, Sympatykom Klubu i Sponsorom pamiątkowe dyplomy.

Uroczystość zaszczycił swoją obecnością Senpai Krzysztof Matuszewski – pierwszy trener shihana, dzięki któremu, jak często wspomina shihan, zaczęła się jego trwająca już ponad czterdzieści jeden lat, droga kyokushin karate. Obecny był również dyrektor Zespołu Szkół w Korczynie Artur Stodolak.

Po części oficjalnej nadszedł czas na mikołajkową rywalizację –  112  Klubowiczów ze wszystkich filii Klubu  wzięło udział w wybranej przez siebie konkurencji: kata, kumie, kopnięcia i uderzenia na tarczach lub gimnastyka. Podczas Mikołajkowych Mistrzostw Klubowych nie ma przegranych – każdy startujący otrzymał dyplom, szklany puchar oraz paczkę słodyczy, którą osobiście wręczał, przybyły z Laponii, Święty Mikołaj.

Zarząd Klubu dziękuję sponsorom:

 • Gran Pik Brzozów – Andrzej Wójtowicz – paczki ze słodyczami
 • Huta Szkła Artystycznego „Zorza”– szklane puchary
 • FH „Dominik” Waldemar Bochnia Chlebna – drożdżówki i napoje
 • Ruthenus Krosno Rafał Barski – usługi poligraficzne

Ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy zaangażowali się w pomoc przy organizacji mikołajkowych zawodów.