• Aleks Łączak - Mistrzostwa Europy, Wrocław 2019

Obóz zimowy Murzasichle 2022

W dniach 13 – 19 lutego 2022 roku w Murzasichle, Krośnieński Klub Kyokushin Karate zorganizował zimowy obóz karate kyokushin połączony z jazdą na nartach. Uczestnicy zakwaterowani byli w komfortowym pensjonacie z nielimitowanym dostępem do basenu, jacuzzi, sauny, dwoma salami gimnastycznymi z matą, pomieszczeniami do zabaw z bilardem, piłkarzykami i tenisem stołowym. Każdego dnia treningi prowadzili shihan Roman Woźniak i shihan Dariusz Walas.

Obozowicze, czterokrotnie, po 4 godziny, wyjeżdżali na stoki narciarskie: Murzasichle-Ski, Małe Ciche, Jurgów i Kotelnicę Białczańską. Byliśmy na lodowisku, snowtubingu – zjazd pontonami w lodowej rynnie, na sankach, shihan Roman przez 5 godzin uczył stawiać pierwsze kroki na nartach. Odbyły się także rozgrywki w piłkę nożną, dwa ognie, bilard, piłkarzyki i tenis stołowy. Czwartkowy wieczór dzieci spędziły na dyskotece, a dorośli przy kapeli góralskiej. Pozostałe wieczory spędzano na basenie, jacuzzi, saunie i na suchym morsowaniu. Pogoda i warunki na stokach dopisały, było słonecznie.

Obóz został dofinansowany dla mieszkańców i uczniów krośnieńskich szkół przez Gminę Miasto Krosno.

Kolejny obóz letni, będzie się w Bukowinie Tatrzańskiej w dniach 2 – 8 sierpnia 2022r.

17 lutego br. w Równem odbyła się Gala Sportu Powiatu Krośnieńskiego. Z Klubu nominowanymi sportowcami byli: sensei Gabriel Bożek, senpai Tomasz Pikuła i senpai Alan Bożek. GRATULUJEMY!!!