XIII Mikołajkowe Mistrzostwa Klubu

W dniu 29 listopada 2023 roku w Szkole Podstawowej w Korczynie Krośnieński Klub Kyokushin Karate zorganizował XIII Mikołajkowe Mistrzostwa Klubu. Udział, w sportowej zabawie, wzięło 82 zawodników na co dzień trenujących w klubowych sekcjach w: Krośnie, Jedliczu, Korczynie i Odrzykoniu.

Klubowe Mistrzostwa są wyjątkowe, nie ma przegranych – każdy startujący otrzymał dyplom, medal (w zależności od wywalczonego miejsca), klubową zapinkę karate, napój, słodycze i drożdżówkę. Dzieci rywalizowały w dwóch kategoriach – kumite oraz tarcze, gdzie mogły zaprezentować poznane uderzenia, kopnięcia i kombinacje.

Młodzi, początkujący karatecy podeszli do turnieju z dużym zaangażowaniem, skupieniem i wolą walki. Taki start, często pierwszy w życiu trenujących karate kyokushin, zaprocentuje w przyszłości, podczas kolejnych sportowych wyzwań.

Zawody zrealizowane przy pomocy finansowej Miasta Krosna i w ramach projektu Mikro Granty. Dyplomy wydrukował „Ruthenus” Krosno.  Drożdżówki przekazała Firma Handlowa „Dominik” Waldemar Bochnia Chlebna

Dziękujemy bardzo wszystkim, zaangażowanym w przeprowadzeniu Turnieju członkom i sympatykom Klubu. OSU!