• Aleks Łączak - Mistrzostwa Europy, Wrocław 2019

Turnieje w Libiążu i Łabuńkach

W dniu 14.12.2019r. w Libiążu, Chrzanowski Klub Kyokushin Karate i Dalekowschodnich Sztuk Walki, prowadzony przez shihan Zbigniewa Zielińskiego, zorganizował IV Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin Gwarek Cup o Puchar Burmistrza Libiąża. W zawodach udział wzięło 220 zawodników z 18 klubów.

Krośnieński Klub Kyokushin Karate reprezentowało dziewięcioro zawodników, którzy łącznie wywalczyli sześć pucharów. Brawa dla Kariny Korony która, jako jedyna z Klubu, dwukrotnie wchodziła na podium.

III

Z Klubu startowali również: startowali również: Sandra Adamiak, Ewa Szuber,  Kamil Szuber i Maciej Szybiak.

W tym samym dniu, 14 grudnia, Zamojski Klub Kyokushin Karate, prowadzony przez Shihan Krzysztofa Polichę, zorganizował, w Łabuńkach k/Zamościa, IX Turniej Mikołajkowy. W  zawodach udział wzięło 192 zawodników z klubów karate kyokushin z  Polski i z Ukrainy.

Krośnieński Klub Kyokushin Karate reprezentowało, pod opieką sensei Marka Sawczuka, troje zawodników, którzy dwukrotnie wchodzili na podium (kategoria kumite). Jakub Ornalik wygrał swoją kategorię, zaś Adrian Sudyka uplasował się na trzecim miejscu. Z Klubu startowała również Alicja Szyszlak.

To był już ostatni start zawodników Krośnieńskiego KKK w 2019r. Podsumowanie startów nastąpi w środę, 18.12.2019 w SP Korczyna o godz. 17.30